Nový pohľad na našu planétu

Bratislava, Admin  – Vydajte sa na nezabudnuteľnú cestu okolo sveta! Fascinujúci sprievodca k dokumentárnemu seriálu spoločnosti NETFLIX prináša úplne nový pohľad na našu planétu prostredníctvom jedinečných fotografií živočíchov a environmentálnych premien. Tento pozoruhodný fotografický sprievodca k originálnemu dokumentárnemu seriálu spoločnosti NETFLIX od režisérov sérií Planet Earth (Planéta Zem) a Blue Planet (Modrá planéta) vám sprostredkuje dosiaľ nevídané zábery zo života najzaujímavejších živočíchov, ale aj neuveriteľných zmien životného prostredia.

Preskúmajte najvzácnejšie organizmy na svete a doteraz neprebádané časti Zeme – morské hĺbky, odľahlé lesy či ľadovcové príkrovy – a preniknite do podstaty a tajov nášho prírodného sveta. Pozrite sa na Zem ako nikdy doteraz a zistite, ako ľudia ovplyvňujú svetové ekosystémy. Táto výnimočná publikácia, ktorá vychádza na 184 stranách vo viazanej väzbe aktívne prispieva k celosvetovej diskusii o ochrane a trvalo udržateľnom rozvoji našej planéty.

Autormi publikácie sú Alastair Fothergill, Keith Scholey a Fred Pearce. Predhovor  napísal David Attenborough. Odporúčaná cena je  29,90 €, Vydanie: Prvé. Kniha vychádza vo Vydavateľstve IKAR.

 

(Zdroj: Lucia Čarná, IKAR; Pripravila: red.)

 

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*