Nová kniha Zdravý životný štýl

Bratislava, Admin, 2. 4. 2014 -V týchto dňoch prichádza na pult nová kniha pod názvom Zdravý životný štýl s poznámkou: Urobte niečo pre svoje telo i dušu! Jej autorom je Ing. Martin Hunčár, ktorého koníčkom je práve beh a konkrétne maratóny, ktorých absolvoval už niekoľko

(aj teraz  práve odcestoval do Talianska na maratón do Milána).

huncar_obalka_predna        huncar_obalka_predna 2

“Pri čítaní tejto knihy si zabehnete nielen po bežeckom chodníku, ale môžete sa zastaviť aj na niekoľkých stanovištiach, na ktorých sa občerstvíte zaujímavými témami zo života. Či sa na nich zdržíte dlhšie, alebo ich len tak prebehnete, záleží na každom z vás”, povedal Martin Vrábel, podnikateľ, bežecký tréner, maratónec.
Na 211 stranách knihy nájdete: * Praktické rady začínajúcim športovcom * Ako rozhýbať lenivé telo? * Ako rozlišovať zdravú stravu od nezdravej? * Nadváha, diéta a chudnutie * Recepty zdravej stravy * Dôležitosť odpočinku a regenerácie. Okrem toho kniha obsahuje farebnú prílohu receptov Vlada Vrábla a pod ilustrácie sa podpísal Juraj Martiška.
“Je to výnimočná kniha, nič podobné som doteraz nečítala. Hovorí o dôležitosti pohybu, správnom stravovaní sa, ale zároveň o tom, ako prijať seba samého. Nie je to návod, ako schudnúť, ani ako sa stať profesionálnym športovcom. Je o tom, ako si plnohodnotne užiť dlhý život v zdravom tele”, zhodnotila publikáciu Zuzka Štefečeková, držiteľka dvoch strieborných olympijských medailí v trape.
“Oceňujem, že autor Martin Hunčár spracoval túto problematiku, ktorá by pri súčasnom pretechnizovanom a konzumnom spôsobe života mala patriť medzi top témy aj v kresťanských kruhoch”, povedal MUDr. Marek Krajčí, detský kardiológ a riaditeľ bratislavskej platformy Kresťania v meste.
Na obálke knihy je samotný autor Martin Hunčár, ktorý spolu s manželkou Danielou a synmi Samuelom a Jakubom žije v Bratislave.
(sž)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*