Naučte sa, ako zvládať stres
v jeho najhorších podobách

BRATISLAVA/ADMIN – Stres je toxický pre telo aj myseľ, a preto predstavuje veľké nebezpečenstvo pre naše zdravie. Aj jeho miernejšie formy pri väčšej intenzite môžu viesť k obrovskému psychickému vyčerpaniu. No existujú spôsoby, ako sa dá tento stav psychickej záťaže vyvolanej stresom riešiť. Kouč a autor knihy Frank Ritter ponúka mnoho účinných návodov a praxou overených techník, ako so stresom pracovať a ako ho do určitej miery eliminovať.

Autor vyvracia predstavu, že jediným riešením je zbaviť sa ho. Práve naopak, každodenným situáciám, ktoré vás iritujú, znervózňujú či stresujú, sa netreba vyhýbať. Je potrebné naučiť sa ich zvládať. Frank Ritter sa zameriava na vybudovanie odolnosti proti stresu a jeho každodenným nástrahám a na vytvorenie rovnováhy medzi telom a mysľou. Kladie dôraz na psychológiu, šport či výživu. Ak máte pocit, že práve čelíte veľkej psychickej záťaži alebo vám hrozí psychický kolaps, Frank Ritter vám pomôže ich zvládnuť. Kniha Ako zvládnuť stres je určená všetkým, ktorí bojujú so stresom v akejkoľvek podobe.

FRANK RITTER študoval obchodnú administratívu, je bývalým športovcom a šesť rokov pracoval ako osobný tréner a motivačný kouč na voľnej nohe. Od roku 2010 organizuje prednášky, semináre a workshopy o zvládaní stresu, zdraví a duševnej sile a v roku 2015 spustil svoju online antistresovú platformu Stresskiller.

Toto prvé vydanie motivačnej literatúry Ako zvládnuť stres vychádza vo viazanej väzbe vo Vydavateľstve IKAR. Do slovenčiny knihu preložila Katarína Bobríková.

www.ikar.sk | www.yoli.sk | www.priroda.sk  | www.bux.sk | www.ibux.sk | www.luxusnakniznica.sk

(Zdroj: Lucia Čarná, IKAR; Pripravil: Eugen Michal Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*