Najočakávanejšia kniha 2014
v kategórii Osobný rast

Bratislava, Admin – V kategórii Osobný rast prichádza na naše knižné pulty publikácia s názvom TRIUMF s podtitulom Váš nový životný príbeh. Triumfovať v kariére, v osobnom živote, prekypovať zdravím, to je to, po čom všetci túžime. Avšak splniť si svoje sny vyžaduje nielen tvrdú prácu, ale aj skúseného vodcu, ktorý nás chodníčkom k úspechu povedie. Autor diela Peter Sasín, slovenský majster NLP ponúka na 288 stranách knihy svoje taktiky a stratégie ako uspieť v živote. Spisovateľ sľubuje, že po jej prečítaní budete svet a hlavne svoj život vidieť úplne novými očami. Zamyslite sa už pred začiatkom nového roka aké je vaše životné poslanie, aký je váš vzťah k peniazom a ako pracuje vaša podvedomá myseľ. Na web stránke NLP Akadémie www.nlp-akademia.sk nájdete úryvok z knihy TRIUMF, do ktorého sa môžete hneď zahryznúť. Kniha je vhodným darčekom pre našich blízkych práve na Vianoce.

Peter Sasin PM

V knihe sa dozviete:
Prečo realita ako taká neexistuje?
Aké masívne filtre používa vaša podvedomá myseľ?
Ako si svoje filtre uvedomiť a nastaviť tak, aby vám pomohli pri preladení sa na vašu novú realitu?
Ako nájsť svoje životné poslanie?
Ako získať oveľa viac zdravia či energie?
Ako si prestaviť svoj finančný termostat v hlave na vyššie hodnoty?
Ako používať vonkajší zámer na dosahovanie vašich snov?
A mnoho ďalších princípov či experimentov, ktoré môžete ihneď začať testovať…

Spisovateľ Jozef Banáš sa ku knihe a autorovi vyjadril: “Peter Sasín ma požiadal o prečítanie TRIUMFu v časovom tlaku, keď som finišoval s motivačným románom Velestúr. Zdvorilosť, s ktorou som sa pustil do čítania, sa postupne menila na nadšenie. Keby bol Sasín Američan, je svetový. Po tejto knihe mám pocit, že je k svetovosti na najlepšej ceste. Každý, kto pomáha iným, je víťaz a Peter sa ním touto knihou nepochybne stal. Vrelo odporúčam”.
Knihu v brožovanej väzbe si môžete zakúpiť aj priamo v e-shope NLP Akadémie na eshop.nlp-akademia.sk/obchod/peter-sasin-triumf . Do 24 hodín po objednávke (13,50 €) ju už môžete mať  na svojom stole. Želáme príjemné čítanie :-).

(Zdroj: NLP-Shop, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*