Jej manželstvo sa začína tancom a flirtom a končí sa vraždou

BRATISLAVA/ADMIN – Vydavateľstvo IKAR prichádza v týchto dňoch na knižný trh so ženským románom, ktorý vychádza zároveň aj ako ekniha s názvom Dvojitý život. Autorkou knihy je Katie Gutierrez a do slovenčiny ju preložila Denisa Jahičová.

Nikto ani len netušil, že Dolores „Lora“ Riverová vedie dvojitý život. Vydatá naraz za dvoch mužov dokázala dlhý čas udržať obe rodiny v šťastnej nevedomosti. Raz však každá bublina praskne, a keď sa Lorin prvý muž Fabian dozvie pravdu, nemôže sa to skončiť inak ako tragédiou. Andresa Russoa nájdu mŕtveho v hotelovej izbe a Fabian sa k jeho vražde prizná bez mihnutia oka.

Po viac ako tridsiatich rokoch sa k prípadu vracia spisovateľka Cassie Bowmanová, ktorú odmalička fascinovali pravdivé kriminálne príbehy. Sama vie, aké komplikované môžu byť rodinné pomery, a prekvapí ju, keď Lora súhlasí s rozhovorom. Ako sa ženy postupne zbližujú, Cassie odhaľuje nielen vlastné temné tajomstvá, ale začína si uvedomovať, že v noc Andresovej vraždy mohlo byť všetko inak, ako sa zdá. Nájdu obe dosť odvahy čeliť pravde?

KATIE GUTIERREZ je americká spisovateľka mexického pôvodu, ktorá úspešne debutovala románom Dvojitý život. Okrem toho sa jej tvorba objavila aj v magazínoch TIME, Harper’s Bazaar, the Washington Post, Longreads a v ďalších periodikách. Žije v San Antoniu v Texase s manželom a s dvoma deťmi.

Román vychádza vo viazanej väzbe s počtom strán 520.

www.ikar.sk | www.yoli.sk | www.priroda.sk  | www.bux.sk | www.ibux.sk | www.luxusnakniznica.sk

(Zdroj: Lucia Čarná, IKAR; Pripravil: Eugen Michal Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*