Exkluzívny discokoncert BONEY M. na Slovensku!

Bratislava, Admin – Po dlhšej dobe prichádza na Slovensko legendárne zoskupenie Boney M. Svoje veľkolepé hity predstaví už v polovici marca v bratislavskej HANT aréne. Okrem iného bude súčasťou koncertu aj oldies diskotéka.

12. marca 2015 si všetci milovníci oldies hudby a skvelej zábavy prídu na svoje. V bratislavskej HANT aréne, starším známej ako ŠH Pasienky, vystúpi legendárne hudobné zoskupenie Boney M., jedna z najpopulárnejších hudobných skupín sedemdesiatych a osemdesiatych rokov. Okrem kapely sa návštevníci koncertu môžu tešiť aj na nevšedné hudobné vystúpenia hostí, a tiež na nezabudnuteľnú oldies diskotéku, ktorá sa začne pred koncertom a pokračovať bude aj po ňom. Discokoncert tak sľubuje zábavu a atmosféru, aká sa v Bratislave len tak nevidí.

Boney M_banner_300x300

Formácia Boney M. nebude v našej krajine koncertovať po prvýkrát. „Naposledy, keď sme boli na Slovensku, tak sme si odniesli príjemný zážitok, na koncerte vládla skvelá atmosféra, ľudia sa bavili a verím, že hala bude opäť plná. Keď sme sa v lete v Portoroži stretli so spoluorganizátorkou koncertu na Slovensku a oslovila nás s ponukou navštíviť Bratislavu a odohrať koncert, nemali sme dôvod ju odmietnuť,“ povedala Sheila Bonnick, členka hudobnej formácie Boney M.

Legendárna hudobná formácia Boney M. patrila na disco scéne k dlhoročným lídrom a jej hity ako napríklad Rivers of Babylon, Hooray! Hooray! It’s a Holy Holiday, Daddy Cool sú neoddeliteľnou súčasťou playlistov rádií.

Vstupenky na marcový koncert sú už v predaji v sieti www.predpredaj.sk (http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/2553/boney-m–hostia) alebo vo vybraných centrách predajní Telekom či partnerských centrách. Ceny lístkov začínajú od 14,99 eur, za ktoré budú k dispozícii iba do 31. 1. 2015 a následne bude ich cena stúpať. Fanúšikovia si môžu zakúpiť aj VIP lístky za 39,99 eur, ktoré zahŕňajú VIP vstup, welcome drink, ľahké občerstvenie, sedenie s operadlami a CD formácie Boney M. s podpismi aktérov na pamiatku.

Všetky aktuálne informácie sú dostupné na Facebook stránke pod názvom Exkluzívny discokoncert Boney M.

Text pod foto: Zľava – Angela Anuforo, Sheila Bonnick, Noel Mascol a Maya Chewuluza.

(Zdroj: Mia Krivánkova, Kharisma, Ilustračná foto: Archív Boney M., Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*