Bestseller Ako mať lepší život

Bratislava, Admin – Doslova priekopnícka publikácia Ako mať lepší život zožala veľký úspech a okamžite po vyjdení sa stala bestsellerom. Bola preložená do 12 svetových jazykov. Jej originálny názov je Lär Dig Leva (Learn to live). V slovenskom jazyku vyšla práve teraz vo Vydavateľstve IKAR. Publikáciu preložil Štefan Kočiš.

Autori  knihy Mats Billmark a Susan Billmarková sa zameriavajú najmä na to, ako sa dá skvalitniť život, ako prekonávať stres, úzkosť a obavy a potláčať ich nepriaznivé účinky na ľudský organizmus. Jasne a jednoducho vysvetľujú, prečo je aktívny prístup k životu a koncentrácia na prítomný okamih kľúčom k pokojnejšiemu, šťastnejšiemu a harmonickejšiemu životu alebo prečo je pre správne fungovanie priateľských a partnerských vzťahov veľmi dôležitá správna komunikácia.
Dvestostranová kniha poskytuje inšpiratívne rady, vďaka ktorým sa zmenil život už mnohým ľuďom. Čítajte ju pomaly. Prečítajte si jednu kapitolu, prežite ju, aby jej obsah prenikol hlboko do vášho vnútra, a zamyslite sa, ako súvisí s vaším životom. Cieľom je, aby pomohla najmä tým, ktorí si neuvedomujú, že občas sa treba zastaviť a zamyslieť sa nad smerovaním svojho života.

Mats Billmark sa narodil v meste Kalmar na juhovýchode Švédska. V roku 2011 prvý raz vystúpil s prednáškou Vnútorné zdravie, ktorá mala neuveriteľne priaznivý ohlas, a o dva roky neskôr vydal cyklus prednášok s názvom Vnútorné zdravie na DVD. Je presvedčený, že základom pre spokojnejší, šťastnejší a lepší život je vedomá sústredenosť na prítomnú chvíľu.

Susan Billmarková sa narodila vo švédskom mestečku Ludvika. V posledných rokoch v sebe znovu objavila tvorivosť. Naučila sa ju rozvíjať a urobila z nej súčasť svojho každodenného života. Uvedomila si, že to je skvelý nástroj na zlepšenie kvality života a zdravia.

(Zdroj: Lucia Čarná, IKAR; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*