Spoločnosť O2 Slovakia podporuje projekty a rozdáva darčeky pre všetkých

BRATISLAVA/ADMIN – Spoločnosť O2 Slovakia oslávi 2. februára svoje 15. narodeniny. Ako narodeninový darček nielen pre svojich zákazníkov prináša tri bonusy: 15 GB dát zadarmo pre svojich zákazníkov, službu VOYO na 3 mesiace bezplatne v hodnote 17,97 eur a slúchadlá O2 Pods za narodeninovú cenu 15 eur. Posledné dva darčeky môžu získať aj všetci zákazníci mobilných služieb, teda nielen zákazníci O2. O2 tiež prostredníctvom Férovej Nadácie O2 podporí sumou 100 000 eur projekty, ktoré pomôžu ľuďom na Slovensku hľadať spôsob, ako navzájom lepšie komunikovať a rozumieť si.

„Takto pred 15 rokmi nám veľa ľudí nedávalo šancu preraziť na plne penetrovanom trhu a vybudovať konkurencieschopného telekomunikačného operátora. Dnes som spolu s kolegami, kolegyňami a našimi viac ako dvoma miliónmi zákazníkov rád, že sa tieto očakávania nenaplnili,“ hovorí generálny riaditeľ O2 Igor Tóth.

„V roku 2007 sme prišli na trh, kde minúta hovoru stála takmer 15 korún a zmluvy boli plné malých písmen a veľkých pokút. Zrušili sme viazanosť, obmedzenia a nezmyselné poplatky, pokryli sme Slovensko rýchlou a spoľahlivou sieťou. Počas tých pätnástich rokov nám neboli ľahostajné ani problémy slovenskej spoločnosti a snažili sme sa upevňovať hodnoty slobody a férovosti nielen v mobilných službách, ale aj v krajine ako takej,“ dodáva Igor Tóth.

O2 na svojej narodeninovej tlačovej konferencii predstavilo tri prekvapenia, ktoré si pri príležitosti narodenín pripravilo nielen pre svojich zákazníkov.

Služba VOYO na 3 mesiace ako darček pre všetkých

Po 10. februári budú môcť službu VOYO získať naši zákazníci s paušálom alebo predplatenou kartou prostredníctvom promokódu alebo vouchera, dostupných v sekcii Extra výhod v aplikácii Moje O2. Nezákazníci budú môcť voucher získať na našej narodeninovej podstránke. Celková hodnota benefitu je 17,97 eur. Ak budú chcieť naši zákazníci získať VOYO už v prvom týždni, aktivovať si ho budú môcť na našich predajniach. V prípade, že bude chcieť zákazník pokračovať vo využívaní služby, tá mu bude následne automaticky obnovovaná. Ak zákazník nebude chcieť pokračovať v jej využívaní, odporúčame mu ju deaktivovať ešte pred skončením tohto obdobia, pričom pred dňom ukončenia platnosti benefitu ho O2 alebo priamo služba VOYO bude o tejto možnosti informovať.

15 GB dát zadarmo pre zákazníkov O2

Rovnako benefit 15 GB dát si budú môcť zákazníci O2 uplatniť po 10. februári prostredníctvom promokódu získaného v sekcii Extra výhod v aplikácii Moje O2. V prvom týždni bude benefit dostupný výhradne na predajniach O2 rovnako ako VOYO. 15 GB dát budú môcť získať všetci zákazníci O2 s ktorýmkoľvek programom na faktúru alebo s dobíjaním kreditu. Extra objem dát je po aktivácii dostupný buď do vyčerpania objemu dát, alebo do uplynutia alikvotného obdobia a celého nasledujúceho zúčtovacieho obdobia pri zákazníkoch s paušálom a pri zákazníkoch s predplatenou kartou má platnosť 30 dní.

Bezdrôtové slúchadlá O2 Pods

Bezdrôtové slúchadlá O2 Pods budú dostupné pre všetkých zákazníkov za narodeninovú cenu 15 €. K dispozícii budú od polovice februára len v O2 predajniach až do vypredania zásob.

Férová Nadácia O2 rozdelí 100 000 EUR na zmiernenie polarizácie. Grantová výzva „Nájdime znovu spoločnú reč“ bude pre záujemcov otvorená od 15. februára 2022.

Spoločnosť O2 prostredníctvom svojej Férovej Nadácie dlhodobo prispieva k riešeniu závažných spoločenských tém. „Veľmi dobre si uvedomujeme aj nežiadúce stránky mobilných technológií, a už niekoľko rokov sa preto snažíme podporovať projekty, ktoré ich pomáhajú riešiť alebo zmierňujú ich negatívne dopady,“ hovorí riaditeľka komunikácie a značky Lucia Petrášová. 

„Aktuálne ako veľmi závažný problém vnímame neustále sa vyostrujúcu polarizáciu spoločnosti pri akejkoľvek spoločenskej diskusii. Technologicky sa vieme spojiť ľahšie ako kedykoľvek predtým, no ako spoločnosť sa zdá, že strácame schopnosť rozprávať sa. Je preto našou zodpovednosťou prispievať k zmysluplnej a rešpektujúcej komunikácii,” dodáva L. Petrášová.

Nadácia podporí projekty, ktoré pomôžu riešiť medziľudské či názorové rozpory, a zmierňovať tak polarizáciu spoločnosti. Bude hľadať projekty smerujúce k vzájomnej komunikácii a porozumeniu, komunikačné kurzy, depolarizačné vzdelávacie projekty pre mladých, digitálne vzdelávanie v oblasti mediálnej gramotnosti a formovania kritického myslenia, kampane a aktivity zmierňujúce nenávisť a polarizáciu v spoločnosti a ďalšie aktivity zamerané na zvyšovanie porozumenia v spoločnosti, mediáciu, rezilienciu či informačnú hygienu. Celkovo prerozdelí 100 000 eur, pričom jeden projekt môže byť podporený sumou až 10 000 eur.

Podrobnosti o poskytnutí grantov a o projektoch, ktoré sa môžu o podporu uchádzať, nájdete od 15. 2. 2022 na webe www.spolocnost.o2.sk/ferova-nadacia.

(Zdroj: Frédérique Halászová, Seesame; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*