Ďalší mobil od značky Apple, ktorý sa teší veľkej popularite

Mobil od Apple sa vola Phone XR

BRATISLAVA/ADMIN – Značka Apple je u nás dobre známa. Mnohí však považujú výrobky od Apple najmä za dizajnérske kúsky. Na druhej strane však ide o vysokokvalitnú elektrotechniku, ktorá si niekedy ťažko hľadá konkurenta. Mobily od Apple sú čoraz dostupnejšie aj u nás a veľký úspech zožal aj iPhone, ktorý má celkom zaujímavý názov.

Väčšina mobilov od Apple sa volala podľa čísla. Avšak, keď na trh prišla desiata verzia iPhonu, mobil dostal názov X. Z tohto konkrétneho modelu sa neskôr vzišlo aj niekoľko iných modelov, napríklad iPhone XS či XS Max.

IPhone XR je farebnejším variantom popri bežných iPhonoch. Čím sa iPhone XR vyznačuje?

  1. Zaujímavý dizajn

Ako sme už spomenuli, iPhone XR je vyrábaný aj vo farebných odtieňoch ako je modrá, žltá či červená. Popri klasických farbách ako biela či čierna ide skutočne o zmenu. Je určený všetkým vám, ktorí obľubujete farby a radi nejakým spôsobom vynikáte. Svojou veľkosťou sa podobá svojmu bratovi – iPhonu XS.

  1. Batéria

Výrobcovia v Apple zapracovali na batérii a vďaka tomu má iPhone XR veľmi dobrú výdrž. Je to tým, že rozlíšenie daného mobilu nie je také jemné ako pri iných modeloch. Pravdou však je, že bežný človek si ani nevšimne, či má v rukách mobil s Full HD displejom alebo nie.

  1. Fotoaparát

IPhone XR má pomerne jednoduchý fotoaparát. Potešiť to môže práve ľudí, ktorí si na fotografie príliš nepotrpia a nevyznajú sa bežne vo fotografických pojmoch. Na druhú stranu, pre niekoho, kto si dáva záležať na kvalite a spracovaniu fotiek, môže byť tento fotoaparát nedostatočný.

  1. Cena

Spomedzi aktuálnej ponuky od Apple vychádza iPhone XR najlacnejšie. Je to skvelá správa, pretože iPhone XR je cenovo podobný starším modelom, no svojím výkonom a hardvérom sa podobá na drahšie a kvalitnejšie iPhony.

(Zdroj: ML, Foto: THE YOOTH / Shutterstock.com; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*