ASUS prináša štýlové a vysoko výkonné notebooky radu K

Admin, 15. 5. 2012 ― Nové notebooky ASUS radu K majú množstvo prémiových vlastností a dostupnú cenu. Vďaka tenkej a ľahkej hliníkovej konštrukcii sú notebooky nového radu K štýlové a odolné;

ich neobyčajný zvukový zážitok sprostredkuje technológia SonicMaster Lite. Plynulý a rýchlejší výkon prinášajú procesory Intel® Core™ tretej generácie a grafická karta NVIDIA® GeForce® radu 600. Okrem toho dômyselné technológie od ASUS ako napríklad Super Hybrid Engine II, IceCool a SuperBatt zaručujú užívateľom vysokú spokojnosť a užívateľský komfort. Nový rad notebookov potvrdzuje stratégiu ASUS DNA, prinášať krásny dizajn, skvelý zvuk, intuitívne ovládanie a plnohodnotné cloudové služby.

Štýlový dizajn po novom

Notebooky radu K majú úplne nový vzhľad a sú vyrobené z luxusných materiálov, vďaka čomu sú príjemnejšie na dotyk a zároveň odolnejšie. Zákazníci si môžu vybrať z mnohých farebných verzií od červenej, cez modrú, ružovú, bielu, dymovo čiernu, až po tmavomodrú. Všetky modely tohto radu ponúkajú pevné, no pritom ľahké vypracovanie podporujúce mobilitu a odolnosť, ako aj štíhly dizajn moderných tvarov.

Novinka: Neuveriteľný zvuk

Notebooky ASUS radu K sa po prvý krát dodávajú s exkluzívnou audio technológiou ASUS SonicMaster Lite. Vďaka využitiu väčších ozvučníc, pevnejších materiálov, ktoré znižujú nežiaduce vibrácie a skreslenie, ako aj zdokonalenému spracovaniu audio signálu pridáva technológia SonicMaster Lite týmto výborným notebookom navyše aj profesionálny zvuk. Zväčšuje audio rozsah, zlepšuje kresbu hĺbok a zvýrazňuje vokály, čím zabezpečuje kvalitnejší zvuk hudby, filmov alebo video konferencií.

Vysoký výkon vďaka najnovším mobilným platformám Intel® a NVIDIA®

V notebookoch radu K spoločnosť ASUS využila procesory tretej generácie Intel® Core™, vrátane modelu Core™ i7. Notebooky ponúkajú zdokonalený multitasking a vylepšenú grafiku. S rýchlejším a robustnejším výpočtovým výkonom hravo prekonajú predchádzajúcu generáciu notebookov radu K. Vysoký potenciál grafických procesorov NVIDIA® GeForce® radu 600 sa prejaví na plynulejšom zobrazení multimédií či hier. Aby tieto notebooky dokázali ponúknuť super rýchlu odozvu podobnú smartfónom, ich výrobcovia využili technológiu ASUS Super Hybrid Engine II zabezpečujúcu prebudenie z režimu spánku za 2 sekundy – eliminuje sa tak zdĺhavé čakanie pri reštarte a výdrž notebooku v režime standby dosahuje až 2 týždne.

Starostlivosť o zákazníka vďaka exkluzívnym vlastnostiam

Nový rad K notebookov ASUS prináša viacero ASUS technológií zvyšujúcich celkový užívateľský komfort. Patrí k nim napríklad riešenie IceCool, vďaka ktorému majú dlaňové opierky nižšiu teplotu a zabezpečujú pohodlné písanie, alebo riadenie spotreby energie SuperBatt, ktoré pri porovnaní s normálnymi notebookmi predlžuje výdrž batérie až trojnásobne. Zväčšený touchpad umožňuje precíznejšie a plynulejšie ovládanie viacerými typmi pohybov. Štýlová klávesnica ponúka flexibilnejšie a odolnejšie štvorcové klávesy. To všetko prispieva k vysokému užívateľskému zážitku, ktorý v rámci tohto segmentu nemá konkurenciu.

Technické údaje

Model                                           K45/K55/K75/K95

Procesor                                      Tretia generácia Intel® Core™ alebo  AMD Trinity APU

Operačný systém                     Windows® 7 Ultimate/Professional/Home Premium/Home Basic

Čipová sada                                Mobile Intel® HM76 Express alebo AMD A70M

Operačná pamäť                       DDR3 1600MHz, max. 16GB

Displej                                         18.4″ full HD LED s podsvietením
17.3″ HD+ LED s podsvietením
14″/15″ HD LED s podsvietením

Grafika                                         NVIDIA® GeForce® radu 600 s 2GB video pamäti AMD Radeon™ HD 7660G/7670M(A10)

Úložný priestor                       SATA 6Gb/s max. 1TB 5400rpm, alebo max. 1TB 7200rpm
Duálne pevné disky do 2TB (K75/K95)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*