Nová exkluzívna značka no planet b
v dm drogerie markt

BRATISLAVA/ADMIN – dm drogerie markt je významná medzinárodná maloobchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom drogériového tovaru, parfumérie, výrobkov z oblasti zdravia a wellness. Svoje filiálky prevádzkuje celkovo v 14 krajinách v strednej a juhovýchodnej Európe. Slogan „Tu som človekom, tu nakupujem“ vypovedá o filozofii spoločnosti, pre ktorú je zákazník na prvom mieste.

Spoločnosti dm drogerie markt sa v posledných rokoch podarilo posilniť pozíciu v oblasti zdravia, krásy a wellness a vyprofilovať sa tak medzi najsilnejšie spoločnosti na trhu. Dôkazom toho je rozširujúci sa sortiment v oblasti biopotravín a kontrolovanej prírodnej kozmetiky.

 

„To, že nemáme žiadnu ďalšiu planétu ‚b‘, je nám v dm jasné už dlhé roky, a preto sa vo svojich aktivitách dlhodobo a stále viac a viac zameriavame na ekológiu a udržateľnosť, či už sa to týka našich aktivít, alebo skladby sortimentu. Preto sa tešíme každej ďalšej udržateľnej spolupráci a novým produktom v sortimente, čo reprezentuje aj naša nová exkluzívna značka no planet b, vysvetľuje Janka Poláčková, prokuristka spoločnosti dm drogerie markt.

                

Pre generáciu zajtrajška

Keďže dosah klimatickej zmeny ovplyvňuje predovšetkým mladú generáciu, stala sa práve ona dôležitou súčasťou tejto značky. Do procesu tak boli hneď od začiatku zapojení aj žiaci odborného výcviku nemeckej dm, ktorí sa spolupodieľali na vypracování a rozvíjaní receptúr, dizajnu či hodnoty značky. Žiaci odborného výcviku tak nielenže prispeli svojím podielom k vývoju výrobkov, ale stali sa aj ich súčasťou – na zadnej strane obalu každého produktu sa nachádza obrázok jedného zo žiakov odborného výcviku, ktorí sa na tvorbe produktov podieľali, a to aj s osobným odkazom. 

   

Produkty novej exkluzívnej značky no planet b  

Tekuté mydlo na ruky, 300 ml

Tekuté mydlo na ruky z čerešňových kvetov a olejom z limetkových jadier je prvým krokom
k udržateľnosti. Vďaka vysokokvalitnému zloženiu s upcyklovanými prísadami sa ušetria cenné zložky. Limetkový olej sa lisuje z limetkových semien po extrakcii limetkovej šťavy. Vegánske, pH-neutrálne zloženie, zaisťuje jemné čistenie. Náhradná náplň používa o 66 % menej plastov.

Tekuté mydlo na ruky, náhradná náplň, 500 ml

Tekuté mydlo na ruky z čerešňových kvetov a olejom z limetkových jadier je prvým krokom
k udržateľnosti. Vďaka vysokokvalitnému zloženiu s upcyklovanými prísadami sa ušetria cenné zložky. Limetkový olej sa lisuje z limetkových semien po extrakcii limetkovej šťavy. Vegánske, pH-neutrálne zloženie, zaisťuje jemné čistenie. Náhradná náplň používa o 66 % menej plastov.

Tuhý šampón lesk a sila, 75 g

S tuhým šampónom pre lesk a silu vlasov s kávovým olejom a olivovými listami budete opäť bližšie
k udržateľnosti. Tuhý šampón využíva upcyklačné zložky, ktoré by boli za normálnych okolností zlikvidované. Vďaka týmto vedľajším produktom z výroby potravín, ako je kávový olej z kávovej usadeniny, olivové listy, citrusová vláknina či ryžový škrob, získavajú vlasy hebkosť, lesk a silu. Suroviny sú maximálne využité a vlasy dostanú, čo potrebujú.

Tuhý šampón Intense Repair, 75 g

S tuhým šampónom Intense Repair s marhuľovým olejom a orechovým extraktom budete opäť bližšie k udržateľnosti. Tuhý šampón využíva upcyklačné zložky, ktoré by boli za normálnych okolností zlikvidované. Vďaka týmto vedľajším produktom z výroby potravín, ako je olej z marhuľových jadier, extrakt z vlašských orechov, citrusová vláknina a ryžový škrob, získavajú vlasy hebkosť, lesk a silu. Suroviny sú maximálne využité a vaše vlasy dostanú, čo potrebujú.

Šampón na vlasy lesk a sila, 300 ml

So šampónom na vlasy pre lesk a silu s kávovým olejom a olivovými listami budete opäť bližšie
k udržateľnosti. Jemný šampón využíva upcyklačné zložky, ktoré by boli sa normálnych okolností zlikvidované. Vďaka týmto vedľajším produktom z výroby potravín, ako je olej z kávovej usadeniny či olivové listy zo zberu olív, získavajú vlasy hebkosť, lesk a silu. Suroviny sú maximálne využité a vaše vlasy dostanú, čo potrebujú.

Ošetrujúci šampón na vlasy, 300 ml

S ošetrujúcim šampónom na vlasy Intense Repair s marhuľovým olejom a orechovým extraktom budete opäť bližšie k udržateľnosti. Jemný šampón využíva upcyklačné zložky, ktoré by boli za normálnych okolností zlikvidované. Vďaka týmto vedľajším produktom z výroby potravín, ako je olej z marhuľových jadier a extrakt z vlašských orechov, získavajú vlasy hebkosť, lesk a silu. Suroviny sú maximálne využité a vaše vlasy dostanú, čo potrebujú.

(Zdroj: Iveta Vepy Haulíková, everyvent; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*