Apartmány Falkensteiner
v Chorvátsku sú na predaj

Bratislava, Admin, 14. 5. 2014 - Projekt Senia obsahuje 187 luxusných apartmánov, ktoré sa nachádzajú v rezorte Falkensteiner na polostrove Punta Skala. Koncept Premium Living by Falkensteiner® je pre kupujúcich kľúčovým prvkom. Majitelia apartmánov môžu vďaka nemu

využívať infraštruktúru celého rezortu Punta Skala, vrátane kompletnej vybavenosti vo verejných priestoroch päťhviezdičkového hotela Falkensteiner Hotel & Spa Iadera a štvorhviezdičkového hotela Falkensteiner Family Hotel Diadora.

Residences Senia Punta Skala_Typ50_0159 zm

Približne 30 % apartmánov je už predaných. Medzi ďalšie kľúčové vlastnosti patrí architektúra a dizajn ekologických apartmánov, koncepcia trvalej udržateľnosti v rámci celého rezortu Punta Skala vrátane vlastnej čistiarne odpadových vôd s úplným biologickým čistením spolu s jedinečnou polohou na pobreží polostrova jadranskej Dalmácie.

Residences Senia Punta Skala_0410 zm

Majitelia apartmánov Senia môžu využívať kompletné služby spoločnosti Falkensteiner
Apartmány Senia sú stelesnením vízie majiteľa spoločnosti FMTG Otmara Michaelera a bratov Andreasa a Ericha Falkensteinerových.

Residences Senia Punta Skala_Typ75_0123 zm

Otmar Michaeler, generálny riaditeľ spoločnosti FMTG – Falkensteiner Michaeler Tourism Group: „Naša 60-ročná história, úspešná medzinárodná hotelová skupina Falkensteiner Hotels & Residences a koncept PREMIUM LIVING by Falkensteiner® sú dôkazom toho, že dokážeme držať krok s dobou a účinne využívame naše skúsenosti z oblasti cestovného ruchu. Majitelia môžu relaxovať v kúpeľoch Acquapura SPA v komplexe Falkensteiner Hotel & Spa Iadera s rozlohou 6000 m², podniknúť výlet na súkromnej motorovej jachte patriacej hotelu alebo navštíviť niektorú z reštaurácií na polostrove. Toto všetko prinášajú služby PREMIUM LIVING by Falkensteiner®. Ide o jasné znamenie o úspechu našej spoločnosti, ktorá tieto apartmány v Punta Skala s hotelovými službami teraz ponúka na odkúpenie, samozrejme aj so zápisom do katastra nehnuteľností. Apartmány Senia sú jediným projektom moderných rekreačných apartmánov v Chorvátsku, ktoré sú bez obmedzení v podobe nájomných zmlúv a vlastnícke právo nie je zaťažené hypotékou.“

Residences Senia Punta Skala 2012-06_0003

Úspešný koncept dovolenkových nehnuteľností so službami
„Naši zákazníci oceňujú súkromie svojho vlastného apartmánu. Dodáva im pocit skutočného domova, a napriek tomu si môžu užívať krásny pocit dovolenky. Majitelia si hneď na začiatku dovolenky vychutnajú welcome drink v bare Residences Senia, s ústretovou recepčnou sa porozprávajú o všetkých požiadavkách a podrobnostiach týkajúcich sa pobytu, ktoré sa odvíjajú od služieb zahrnutých v programe Premium Living a služieb poskytovaných hotelom – potom nastúpia do výťahu a otvoria známe dvere do vlastného dovolenkového apartmánu. Napokon zostáva už len užívať si príjemný výhľad na Jadran,“ povedal Robert Hermandinger, generálny riaditeľ spoločnosti FMTG Real Estate.

Residences Senia Punta Skala_0224 zm

Projekt apartmánov Senia a koncept služieb PREMIUM LIVING by Falkensteiner® sú považované za vlajkový projekt v Chorvátsku. Kvarteto architektov zodpovedných za rezort – Boris Podrecca, Matteo Thun, Bea Mitterhofer a Gretchen Alexander – sa nádherným spôsobom postarali o potreby klientov hotela aj majiteľov apartmánov, a to najmä pokiaľ ide o celkové architektonické a stavebné riešenie rezortu Punta Skala.

Residences Senia Punta Skala_Typ135_0559 zm

(Klára Škuleczová)

9 Komentáre Apartmány Falkensteiner
v Chorvátsku sú na predaj

  1. Prosím vás,p.Blažena Magálová,koľko ste mi spomínali že začína cena?Prezvoňte ma prosím Vás,00421907816015.Ďakujem

  2. Apartments for sale at Five Star Radisson Blu Dubrovnik Sun Gardens.

  3. Rastislav Kokavec // 1. marca 2015 at 22:25 // Odpovedať

    Prosím Vás koľko sa pohybuje cena za 1 m2 a KOLKO JE MESAčNá SPRáVA

  4. Dobrý den
    Prosim vás. O viac info ohľadom veľkosti a ceny apartmánov
    Dakujem

  5. Dobrý den
    Prosim vás. O viac info ohľadom veľkosti a ceny apartmánov
    Dakujem

  6. dobrý deň,

    Viete mi poslať cenník na Apartmány?

  7. dobrý deň,

    Viete mi poslať cenník na Apartmány v Senia Residences ?

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*