Todos Family Day v ZOO

Admin, 20. 06. 2013 - Firma TODOS s.r.o. pripravila nielen pre rodiny svojich klientov,ale aj pre návštevníkov Zoologickej záhrady v Bratislave Todos Family Day. Do areálu Biely Tiger prišlo 300 pozvaných klientov. Počas celého dňa si mohli užiť VIP stan s catteringom a pre ich detičky bol pripravený nafúknutý hrad na skákanie a loďky,

TODOS C50Q0127

na ktorých mohli plávať v umelom jazierku.

TODOS DSCN2163

Hlavným bodom programu bola oslava narodenín leva. Firma TODOS odovzdala sponzorské financie na kŕmenie Leoparda cejlónskeho. Ďalším dôležitým bodom programu bolo predstavenie novej Škody Octavie Combi.

TODOS_C50Q9828

Deti pri vstupe do ZOO dostali hraciu kartu, na ktorej boli hádanky. Po ich rozlúštení hľadali v areáli ZOO uhádnuté zvieratká, za čo získali pečiatky všetkých automobilových značiek spoločnosti TODOS – Škoda, Fiat, Alfa Romoe, Cadillac a Corvette.

TODOS DSCN2170

Na záver sa žrebovali hracie karty a deti tak mohli získať krásne ceny.Celú akciu moderoval Tomaggio v podaní Tomáša Kadleca.

TODOS DSCN2171

V programe nechýbala ani súťaž o týždenný bezplatný test novej ŠKODY Octavii, ďalej bábkové divadlo Z rozprávky do rozprávky, Tanečný maratón, Capoeira, Tanečný latino workshop, Crazy foto a Mega puzzle.Mladé slečny sa zabavili v Beauty salóne pre princezné a nechýbali ani Tvorivé dielne pre malých aj veľkých.

TODOS_C50Q9817

V ZOO vyhlásili víťaza o najkrajšie nakresleného alebo vymodelovaného leva Todosa, ktorý získal od spoločnosti TODOS detský bicykel Škoda.V areáli záhrady zrealizovali detský stan, kde sa uskutočnili tvorivé dielne, maľovanie na tvár, kreslenie, rôzne detské súťaže s výhernými cenami.  Do ZOO prišlo v ten deň okolo 2 500 ľudí aj s hosťami firmy TODOS.

 

(Text a foto: Suvegesova, VN)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*