Spolu bojujeme za zdravé prsia!

BRATISLAVA/ADMIN – Spolu sme silnejší! Je tohtoročným heslom kampane k projektu Avon za zdravé prsia. Našim spoločným cieľom je pomáhať ženám v boji za zdravé prsia a našu spolupatričnosť môžeme vyjadriť zakúpením a nosením rovnakých tričiek. Tradičný AVON Pochod sa uskutoční v jesennom termíne akonáhle to situácia dovolí.

Dátum náhradného 12. ročníka charitatívneho podujatia ešte nie je známy, no jeho myšlienku môžete už teraz podporiť kúpou pochodového trička. Tričká pre rok 2020 navrhli blogerky Lucka a Nicole Ehrenbergerové známe ako A Cup of Style. V ponuke je ako každý rok dámske, pánske aj detské prevedenie. Novinkou je šatka, ktorú je možné zakúpiť si samostatne a uviazať okolo vlasov, zápästia alebo pása.

Dámske tričko je pohodlné a dá sa výborne kombinovať s rôznymi typmi nohavíc, sukní či legín. Môžete si ho obliecť s prekríženým výstrihom vpredu či vzadu alebo vo väčšej veľkosti ho môžete nosiť ako šaty. Je tradične dostupné v dvoch veľkostiach – S/M a L/XL. Ležérny voľný strih je navrhnutý tak, aby sadol každému typu postavy. Zaujímavým hravým detailom je netypický štýlový výstrih. Vyberte si ten svoj spôsob ako ho nosiť a podporte tak boj za zdravé prsia. Pánske tričko v dvoch veľkostiach -M/L a XL/XXL má elegantnú sivú farbu s veselým prúžkovaným vreckom. Detské tričko pre dievčatá aj chlapcov je zdobené mentolovými prúžkami s bodkami. Všetky tričká sú vyrobené zo 100 % bavlny a zabalené v recyklovateľných obaloch.

Vyzbieraný zisk z predaja tričiek a šatky poputuje občianskemu združeniu Tak trocha inak, konkrétne na projekt „Štartovacie balíčky pre bezvlásky“.

Zakladateľkou a riaditeľkou občianskeho združenia je vyliečená onkologická pacientka Erika Mokrý. Sama má osobnú skúsenosť so stratou vlasov vplyvom liečby rakoviny prsníka a vie aké je to pre každú ženu ťažké. Pripravila si preto pre pacientky štartovací balíček, ktorý im má pomôcť prekonať prvotné obavy. Obsahuje nielen odpovede na často kladené otázky, ale aj darček v podobe módnej šatky a AVON rúžu. Práve tento darček má poslúžiť ako povzbudenie a pripomienka, že naša krása a ženskosť pramenia zvnútra.

Pre viac informácií a nákup kontaktujte AL / AG alebo nakupujte priamo na www.avon.sk.

(Zdroj: Jana Gregušová, SKPR; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*