Slováci si „zarobia“ ďakovaním na bezplatné korčuľovanie

Bratislava, Admin – V unikátnom projekte VĎAKA si môžu Slováci navzájom posielať poďakovania. Za každé z nich poputuje 10 centov na bezplatné verejné korčuľovanie. Prispieť môžeme všetci a nebude nás to stáť ani cent. Už túto zimu sa tak vo viacerých mestách budeme korčuľovať zadarmo.

TIPOS IMG_1020 zm

Ako to bude fungovať? „Každým vyplnením ďakovacieho formulára na webovej stránke www.vdaka.sk urobíte hneď dva dobré skutky. Vyčarujete niekomu úsmev na tvári a zároveň vhodíte 10 centov do pomyselnej spoločnej pokladničky. TIPOS tak za vás prispeje na bezplatné verejné korčuľovanie pre všetkých Slovákov,“ vysvetľuje Ladislav Kriška, generálny riaditeľ TIPOS, národná lotériová spoločnosť.

TIPOS IMG_1027 zm

Aktuálne sa cena za verejné korčuľovanie na štadiónoch, ktoré sa už zapojili do projektu, pohybuje v rozmedzí od 0,80 € v Bardejove až po 2,50 € v Nitre. V priemere je to 1,70 € za každý vstup, ktorý Slováci v zime vďaka projektu ušetria.
Viac vďačnosti znamená viac peňazí a ešte viac spoločnej zábavy na ľade. S narastajúcou kôpkou drobných v pokladničke sa predĺži doba bezplatného korčuľovania a pribudne počet zapojených štadiónov.

TIPOS IMG_1028 zm

Bezplatné verejné korčuľovanie už podporili aj hráči HC Slovan. K Liborovi Hudáčkovi, Ivanovi Baranekovi a mnohým ďalším pridal svoje VĎAKA aj Ladislav Nagy: „Ďakujem veľmi pekne svojej manželke, ktorá ma podporuje v hokeji a stará sa o malú Peťku. Vďaka patrí celej mojej rodine a, samozrejme, všetkým fanúšikom, ktorí chodia na hokej.“

TIPOS IMG_1021 zm

Projekt VĎAKA je originálnou cestou ako vyjadriť vaše uznanie, spokojnosť, a hlavne vďaku za pomoc tým, ktorí si to podľa vás zaslúžia. 21. septembra si pripomíname svetový deň vďačnosti, a práve preto si TIPOS zvolil pre štart projektu práve tento mesiac. Prejaviť svoju vďačnosť a uznanie, poukázať na významné veci, ale aj zdanlivo obyčajné maličkosti môžeme kedykoľvek. Projekt je preto nastavený ako dlhodobá aktivita.

TIPOS IMG_1033 zm

Aj vy ste sa už dlho nepoďakovali len tak? Pripomeňme si spolu, že vďačnosť aj za obyčajné maličkosti prináša veľké veci.

Foto č.1: Zľava: Maroš Krajčí, generálny manažér klubu HC Slovan Bratislava, Ladislav Kriška, generálny riaditeľ TIPOS, národná lotériová spoločnosť a Soňa Húšťová,  koordinátorka projektu, Dynamic Relations 2000.

Foto č.2: Ladislav Kriška, generálny riaditeľ TIPOS, národná lotériová spoločnosť.

Foto č.3: Heslo kampane.

Foto č.4: Maroš Krajčí, generálny manažér klubu HC Slovan Bratislava.

Foto č.5: Soňa Húšťová,  koordinátorka projektu, Dynamic Relations 2000.

(Zdroj: Dynamic Relations 2000 s.r.o., Foto: Eugen Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*