Hotel & Spa Resort Kaskady patrí medzi najobľúbenejsie na Slovensku

SIELNICA/ADMIN – Hotel & Spa Resort Kaskady sa rozprestiera medzi Banskou Bystricou a Zvolenom, pri obci Sielnica. Na uznávanom cestovateľskom portáli Trip Advisor získal 1. miesto v kategórii najobľúbenejších hotelov na Slovensku. Udržiavaný areál s rozlohou 39 000 m² ponúka širokú paletu športových a oddychových aktivít.

Resort Kaskady ponúka bohatý program aj pre deti s rodinami

“Hotelierstvo je naše rodinné podnikanie od roku 2002.K dispozícii je na vyžiadanie detská postieľka, detské stoličky, detský stupienok, detské poistky do zásuvky, detský župan, detské menu v reštaurácii, diétne stravovanie, detská sada (omaľovánky, pastelky, balóniky). Zakúpenie alebo zapožičanie detských plienok, rukávnikov na plávanie alebo plávacieho kolesa možné na wellness recepcii. Možnosť zabezpečenia opatrovania detí po predchádzajúcej dohode. Detské animácie sa konajú cez víkendy a sviatky”, dozvedeli sme sa na recepcii hotela a od animátorského tímu z Hotela & Spa Resort Kaskady.

Animátorka Kristína (Kika) Pohorelá víta na recepcii deti spolu s hrochom, v ktorom sa skrýva ďalšia animátorka Simonka.

“Venujeme sa aktivitám pre deti a dospelých od športových aktivít, cez minidiskotéky pre deti a večerné programy pre dospelých až po kreatívne dielničky. Naša práca nás baví a veríme, že len ľudia, ktorí robia to, čo ich baví, robia všetko v živote srdcom a dávajú veciam osobitné čaro.”

Viac na https://www.hotelkaskady.sk/

(Zdroj: KP; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*