Prichádza čas na poďakovanie dobrým otcom

Bratislava, Admin, 30. 5. 2014 - V tomto roku pripadá Deň otcov na 15. jún. Tento sviatok si vzala na mušku Profitmedia, ktorá v rámci CSR aktivít pripravila filantropickú kampaň Slovensko potrebuje dobrých otcov. Jej spoluorganizátormi sú Zážitkové OZ Ahoj a n. o. Centrum Slniečko. 

Generálnymi partnermi sú Nafta, a. s. a Nadácia SPP.

Hlavným partnerom I. ročníka kampane je Divadlo Malá scéna STU Bratislava, ktoré sa 14. a 15. júna stane dejiskom zábavno-umeleckého víkendu ku Dňu otcov. Záštitu nad ním prevzal predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.

„Poslaním kampane je verejne oceniť dobrých otcov a starých otcov. Poďakovať im za ich starostlivosť, podporu a lásku, za ich kľúčový prínos pre šťastné deti, rodinu, komunitu a spoločnosť. Výťažok kampane podporí Detskú linku záchrany 0800121212, ktorú prevádzkuje Centrum Slniečko, n. o.,“ povedala riaditeľka Profitmedie a predsedníčka Zážitkového OZ AHOJ Silvia Struhárová.

Struharova august 2011 002 zm

Cieľom kampane je spopularizovať oslavy Dňa otcov na Slovensku. Jej súčasťou je aj facebooková súťaž o titul „Dobrý otec 2014“, ktorej víťazi budú odmenení na Ďakovnom koncerte pre dobrých otcov 15. júna o 19. hodine. Hlavnými hviezdami večera sa stanú Peter Lipa so synom Petrom a ich kapelou.

LIpa

Galavečeru 15. júna bude predchádzať spoločný program pre deti a ich rodičov: dopoludňajšie maľovanie detí na tváre otcov o 9,30 h, sprístupnenie výstavy detských prác s názvom Môj Ocko a veselé „Kakaoviny“ Igora Adamca a Martina Vaneka o 10,30 h.

otec

V predvečer Dňa otcov 14. júna po slávnostnom otvorení víkendu o 19,30 h ožije na doskách Divadla Malá scéna STU dráma Augusta Strindberga Otec v hlavnej úlohe s Michalom Ďurišom.

Sestava 1

Pestrý víkend ku Dňu otcov zavŕši odovzdanie výťažku na Detskú linku záchrany riaditeľke Centra Slniečko Mariane Kováčovej a recepcia pre všetkých, ktorí prídu podporiť šľachetnú myšlienku a osláviť sviatok, ktorý je na Slovensku zatiaľ nedocenený.

logo Profitmedia bez popisu

Kampaň Slovensko potrebuje dobrých otcov bola už za jej pilotný ročník 2013 ocenená Krištáľovým krídlom v sekcii filantropia.

Viac info na: www.dobriotcovia, www.profitmedia.sk, www.ahoj-oz.sk .

(SS)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*