Novinky v cestovnom poistení

Admin, 30. 05.2013 - Od 15. mája prináša Allianz – Slovenská poisťovňa viacero inovácií do individuálneho cestovného poistenia. Ich súčasťou je zjednotenie viacerých sadzieb, rozšírenie krytých rizík či zvýšenie limitov poistného plnenia. Cestovné poistenie od Allianz – SP je aj naďalej tou najlepšou voľbou k zaručeniu bezstarostnej dovolenky.

Odviažte sa na dovolenke
Nestačí vám na dovolenke len tak vylihovať na pláži a radšej máte poriadny adrenalín? Či sa idete na dovolenku potápať alebo liezť po skalách, Allianz – Slovenská poisťovňa poisťuje za výhodných podmienok. Rizikové a výkonnostné športy a rizikové povolania sú zjednotené do spoločnej rizikovej skupiny. To znamená, že v prípade jej uzatvorenia sa poistenie vzťahuje na akýkoľvek rizikový šport, rizikovú činnosť alebo rizikovú prácu v priebehu poistenej cesty.

Gran Canaria 880

Jedno poistenie pre celú rodinu
Ak často cestujete a podobne sú na tom aj členovia vašej rodiny, ponúkame celoročné rodinné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie dvoch dospelých osôb a až troch detí do 16 rokov. Poistené osoby môžu cestovať nezávisle od seba, takže poistenie platí či už v prípade služobných ciest, víkendových pobytov alebo školských výletov. Navyše, dĺžka jednotlivých ciest v priebehu poistnej doby nie je obmedzená.

Gran Canaria 826

Širšie krytie v poistení storno poplatkov
K poisteniu stornovacích poplatkov od mája pribudlo aj poistenie storno špeciál, ktoré ponúka širší rozsah krytia. Krytý tak budete napríklad v prípade, že nedostanete na poslednú chvíľu víza alebo sa zhorší bezpečnostná situácia v krajine. Allianz – SP poskytuje k týmto poisteniam po novom automaticky aj poistenie nevyužitej cesty, ktorého predmetom je oneskorený nástup alebo predčasný návrat z cesty.

Sezóna začala. Foto: EN

Sezóna začala. Foto: EN

Ďalšie inovácie v cestovnom poistení:

•    Zvýšili sme hornú hranicu poistného krytia pri poistení batožiny a zodpovednosti za škodu.
•    V krátkodobom poistení sme zaviedli jednotnú sadzbu bez ohľadu na počet dní cesty a účel cesty (súkromná/služobná).
•    Zimné športy sme zaradili do štandardného krytia – dokonca aj pre seniorov.
•    Polročné poistenie je dostupné pre deti aj dospelých.
•    Poistenie EUplus si môžu uzatvoriť všetci poistenci verejného zdravotného poistenia na území SR.
•    Alžírsko, Egypt, Líbya, Izrael, Sýria, Maroko a Tunisko boli preradené zo zóny A do zón B a C (svet).
(lm)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*