Nominácii na ocenenie Slovenský Goodwill 2018 získalo 37 firiem 

Bratislava, Admin – Do druhého ročníka ocenenia pre firmy Slovenský Goodwill 2018 bolo prijatých 37 nominácií, ktoré si ľudia vážia. Počet nominácií, ktoré sa skončili o polnoci 30. júna, je takmer o 55 % vyšší než počet nominácií prijatých v minulom premiérovom ročníku projektu. Finalisti budú predstavení na webe slovenskygoodwill.sk v sobotu 1. septembra.

Usporiadateľ projektu teraz zástupcov nominovaných firiem osloví so žiadosťou o akceptáciu nominácie a do konca augusta spracuje medailóniky finalistov. Tie budú od 1. septembra uverejnené na webe projektu, kde počas celého septembra bude prebiehať online hlasovanie verejnosti o novom nositeľovi titulu OSOBNOSŤ Slovenský Goodwill. O ocenených v ďalších štyroch základných kategóriách – Tradícia, Inovácia, Partner a Podporovateľ rozhodne odborná porota.

„Už samotná nominácia je tou najväčšou odmenou za poctivú prácu,“ pripomína Lenka Hlavatá, výkonná riaditeľka českej poradenskej firmy HPCG (na obr.), ktorá je autorom a organizátorom projektu. V tohtoročnom druhom ročníku ocenenia Slovenský Goodwill najviac nominácií získali podnikatelia a firmy v Bratislavskom kraji (54 %), nasledované krajom Prešovským (13,5 %) a Banskobystrickým (10,8 %). Najviac nominácií (51 %) zaslali priatelia či kamaráti a najpočetnejšie zastúpená je kategória Partner (30 %).

Druhý ročník ocenenia pre firmy, ktoré si ľudia vážia, slávnostne vyvrcholí 18. októbra galavečerom v centre Bratislavy spojeným s odovzdávaním ocenení Slovenský Goodwill 2018.

Podrobné informácie o projekte sú dostupné na www.slovenskygoodwill.sk. Nad transparentným priebehom po celú dobu dohliada svetovo uznávaná certifikačná autorita TÜV SÜD Slovakia. Hlavným partnerom je opäť ŠKODA AUTO Slovensko. Partneri projektu sú Top centrum podnikateliek a Združenie mladých podnikateľov Slovenska, LORIKA CZ a Etnetera.

Mediálnymi partnermi sú portále  eGoodWill.sk, Ženskýweb.sk, Podnikajte.sk a časopisy Slovenka, Magazín KPCG a Metropola.

Analýza nominácií prijatých v ročníku 2018:

Nominačné kategórie:

V akom kraji pôsobia nominované firmy:

Vzťah nominujúcich k nominovaným:

(Zdroj: HPCG)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*