Kúpele Brusno sú atraktívne v každom ročnom období

Brusno, Admin – Kúpele Brusno a.s. sa nachádzajú v jednom z údolí Slovenského Rudohoria 20 km od Banskej Bystrice v krásnom prírodnom prostredí. Služby kúpeľov sú komplexne poskytované v novom a modernom liečebnom štvorhviezdičkovom hoteli Poľana, v ktorom sú všetky prevádzky vybavené pod jednou strechou. Interiér pôsobí upokojujúco vďaka správne navrhnutým farebným kombináciám. Klienti majú možnosť v Lobby bare relaxovať pri káve a nápojoch s možnosťou sledovania TV a čítania dennej tlače – prezradila nám v rozhovore Mgr. Jana Pančušková, vedúca sestra Kupele Brusno, a.s. (na obr.).

Kúpele Brusno sú akciovou spoločnosťou poskytujúcou liečebnú a rehabilitačnú starostlivosť klientom zo zdravotných poisťovní a samoplatiacich klientov.
Základným liečebným prostriedkom je prírodná minerálna voda, ktorá sa využíva na liečebné účely vo forme pitného režimu pod názvom „Brusnianka“, ktorá sa expeduje po celom Slovensku. Okrem toho sa využíva voda pre pacientov a hostí priamo do kúpeľa. Zdravotnícke služby zahrňujú širokú paletu procedúr ako sú vaňové, vodoliečebné, bazénové kúpele, rôzne druhy masáží, termoterapiu, oxygenoterapiu, individuálne, skupinové telocviky, cvičenie v bazéne pod vedením fyzioterapeuta, elektroliečebné procedúry, vírivé kúpele, fínsku a parnú saunu. Okrem týchto procedúr klient môže počas pobytu absolvovať aj kardiologické vyšetrenie, ECHO srdca, laseroterapiu , ktoré si klient hradí sám.
Dobré liečebné výsledky sa dosahujú vďaka modernému materiálno-technického zabezpečeniu a personálnemu obsadeniu, efektívnej komunikácie medzi klientom a personálom, najmä pri liečbe po úrazoch a operáciách pohybového aparátu, srdcovo cievneho systému a tráviaceho ústrojenstva.
Kúpele poskytujú stravovanie formou bufetových stolov s bohatou ponukou jedál prispôsobených jednotlivým diétam, pri rôznych indikačných ochoreniach. Ubytovanie sa poskytuje v jedno až dvojlôžkových izbách, v bezbariérových izbách a apartmánoch.
Spokojnosť klientov závisí od poskytovania komplexných služieb, ktoré sú spojené s využitím rôznych aktivít ako sú spoločensko – kultúrne centrá, prírodné prostredie na terénne túry, pričom sa organizuje zábavný – kultúrny program. Vďaka dobrej geografickej polohe sa využívajú návštevy do okolia ako je mesto Banská Bystrica, Brezno, stredisko Tále, kde sa nachádzajú historické a kultúrne pamiatky a tiež návštevy pre športové využitie počas celoročného obdobia.
Pri lôžkovej kapacite 214 lôžok sa poskytuje klientom kvalitná starostlivosť, individuálny prístup, vytvára sa príjemné rodinné prostredie. Snahou celého personálu je zvýšiť kvalitu života, zlepšiť zdravotný stav klienta a dosiahnuť spokojnosť všetkých návštevníkov liečebného domu Poľana.
Môžem konštatovať, že práve Kúpele Brusno a.s má vybudované dobré meno, tradíciu, poskytuje kvalitné služby a snaží sa udržať na domácom a zahraničnom trhu a tým zabezpečuje, že je lídrom na trhu vo svojom segmente.
Prioritou manažmentu kúpeľov je opätovný návrat klienta do destinácie Kúpeľov Brusno a.s.

(Zdroj: Jana Pančušková, Kúpele Brusno; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*