Jubilujúca Amway usporadúva dobročinnú kampaň Power of 5

Bratislava, Admin – Svetovo najväčšia spoločnosť priameho predaja oslávila 20 rokov pôsobenia na slovenskom trhu. Amway má v portfóliu viac ako 450 výrobkov z oblasti krásy, doplnkov stravy a starostlivosti o domácnosť. Počas pôsobenia na slovenskom trhu spoločnosť Amway dosiahla tržby vo výške 71 miliónov EUR. S obratom 11,8 miliárd USD v roku 2013 je spoločnosť Amway najväčšou spoločnosťou priameho predaja na svete.

FOTO TASR - Pavel Neubauer

Oslavy v bratislavskom podniku SKY BAR sa zúčastnili nielen obchodní partneri a zástupcovia médii, ale tiež executive director Americkej Obchodnej komory Jake Slagers, zástupcovia charitatívnych organizácii Unicef a Úsmev ako dar, s ktorými spoločnosť Amway dlhodobo spolupracuje.

FOTO TASR - Pavel Neubauer

V rámci slávnostného večera zástupcovia organizácie Úsmev ako dar prevzali šek na čiastku 4 500 EUR, ktoré použijú na podporu detí v detských domovoch a rodín v núdzi.

FOTO TASR - Pavel Neubauer

V rámci kampane Power of Five sa všetci účastníci oslavy zapojili svojím odtlačkom dlane na papier, aby tak pomohli v boji proti detskej podvýžive . Spoločnosť Amway sa rozhodla usporiadať dobročinnú kampaň Power of 5. Za každý odtlačok Amway daruje 1 dolár na boj s detskou podvýživou. Cieľom kampane je zozbierať viac ako 30 000 odtlačkov ľudských rúk. Okrem toho Amway venuje na podporu tejto ušľachtilej myšlienky ďalšie prostriedky až do výšky 400 000 dolárov.

FOTO TASR - Pavel Neubauer

Z portfólia Amway sú v súčasnosti na Slovensku najpredávanejšie výživové doplnky NUTRILITE (33 %), nasleduje kozmetika ARTISTRY spolu s výrobkami osobnej hygieny (29 %) a potreby pre domácnosť (24 %). Značka NUTRILITE patrí medzi celosvetovo najrozšírenejšie výrobky pre doplnenie stravy a v roku 2014 slávi už 80. výročie existencie.

 (Zdroj: Darina Imreová, ACRC, Pripravila: Valéria Nagyová)

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*