IV. ročník Benefičného plesu Hodiny deťom

Bratislava, Admin – Štvrtý ročník Benefičného plesu Hodiny deťom sa bude konať v sobotu 31. januára v priestoroch Kursalonu Trenčianske Teplice a už tradične sa ponesie v znamení pomoci druhým. Svoju náklonnosť k charite a filantropii prejavujú najmä vyhlasovatelia plesu, podnikateľské subjekty a známe tváre slovenského šoubiznisu.

Výnimočné podujatie sa už tradične spája s kúpeľným mestom Trenčianske Teplice a historickým priestorom Kursalonu. Už po tretíkrát sa práve tu zíde spoločnosť, ktorá svojou účasťou a jedinečnou atmosférou na plese tiež prispeje do Hodiny deťom, jednej z najväčších verejných zbierok na Slovensku, realizovanou Nadáciou pre deti Slovenska. Tejto verejnej zbierke bude spolu s darmi od sponzorov podujatia a výťažku z podujatia venovaný kompletný zisk z tomboly, ktorá sa na plese predá. Práve to je spôsob, ako sa každý účastník môže zapojiť do myšlienky plesu.
Po úspechu uplynulých ročníkov sa tento krát na plese ako hlavné hviezdy večera predstavia hudobná skupina Vidiek s jej sympatickým frontmanom Jankom Kuricom. Podujatím sprevádza už po druhýkrát atraktívna moderátorská dvojica Lenka Šóošová a Roman Juraško. Ples otvorí svojím vystúpením pripraveným špeciálne pre Benefičný ples dvojica známych tanečníkov – Simona Machovičová a Ladislav Cmorej. Do tanca zahrá obľúbená hudobná skupina ReplayBand, v rautovej časti program spestrí obľúbený gitarista Martin Vedej.
Hostia sa tak môžu tešiť na zážitok pre všetky zmysly – skvelá šou, zábava, atraktívni hostia, výborné jedlo a to všetko s pocitom, že ples pomáha tým, ktorí to najviac potrebujú. Ako informuje majiteľ Kursalonu Trenčianske Teplice a agentúry SpicyBrown, Pavol Sirotný, podujatie má jasne definovaný účel: „Na počiatku bola idea urobiť výnimočný a honosný ples, ktorý bude iný najmä tým, že sa nekoná v Bratislave, ako ostatné plesy podobného charakteru. Spoločne s Nadáciou pre deti Slovenska pracujeme na naplnení našich cieľov – pripraviť hosťom nezabudnuteľný zážitok a pomôcť vyzbierať finančné prostriedky na podporu jedinečných a užitočných projektov pre deti na Slovensku. Veríme, že sa nám to aj tento rok podarí.“
To všetko sa udeje už 31. 1. 2015 v priestoroch Kursalonu v Trenčianskych Tepliciach, vstupenky na podujatie zakúpite v sieti Ticketportal.

(Zdroj: Michal Jakubčo, Nadácia pre deti Slovenska, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*