Iba raz nestačí. Darujte úsmev dvakrát, a pomôžte rodinám v núdzi stráviť Vianoce spolu  

BRATISLAVA/ADMIN – Náročné obdobie pandémie a zvyšujúca sa inflácia zapríčinili, že na Slovensku trpí chudobou viac ako 600 000 ľudí. Každá tretia rodina je tak ohrozená núdzou a stratou bývania. Pomôcť, aby rodiny ostali spolu a udržali si dôstojné bývanie, môžete aj vy.

Situácia mnohých rodín na Slovensku je stále ťažká kvôli následkom pandémie, rastúcim cenám a náročným životným okolnostiam. Kaufland preto už piaty rok v rámci projektu „Darujte úsmev 2x“ podporuje neziskovú organizáciu Úsmev ako dar, a pomáha tak práve týmto rodinám, aby mohli zostať spolu. A to nielen na Vianoce, ale 365 dní v roku.

Pripojte sa aj vy kúpou adventného kalendára s Medovníčkom v predajnej sieti Kaufland na celom Slovensku. Ukážte rodinám, ku ktorým nebol osud láskavý, že môžu rátať aj s vami. Kaufland za vás z každého predaného kusa podporí neziskovú organizáciu Úsmev ako dar, ktorá sa už viac ako 30 rokov stará o to, aby rodiny (nielen) na Vianoce zostali spolu.

Úsmev tak darujete hneď dvakrát. Jeden vašej ratolesti, keď bude s radostným očakávaním otvárať okienka na adventnom kalendári každý jeden deň až do Vianoc, a vychutnávať si sladkú Fairtrade čokoládku. Druhý venujete dieťaťu, ktoré aj vďaka vašej podpore bude môcť stráviť najkrajšie sviatky v roku spoločne so svojou rodinou.

„Všetky deti si zaslúžia šťastný domov, kde môžu vianočné sviatky, ale aj každý ďalší deň v roku tráviť so svojimi blízkymi. Veríme, že k tomu pomôže aj náš adventný kalendár. Výťažok z jeho predaja aj tento rok  venujeme organizácii Úsmev ako dar, doteraz sme organizácii v rámci tohto projektu darovali viac ako 70 tisíc Eur,“ vysvetľuje Lucia Vargová, hovorkyňa Kaufland Slovenská republika, ktorá si nesmierne váži každoročnú podporu zákazníkov a ich veľkú chuť pomáhať.

(Zdroj: Katarína Sobotová, Kaufland Slovenská republika; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*