Bilbordová kampaň Sme tu pre vás má pripomenúť, že ministerstvo vnútra je tu pre občanov a pomáha im

BRATISLAVA/ADMIN – Ministerstvo vnútra SR (MV SR) spúšťa komunikačnú osvetovú kampaň s názvom Sme tu pre vás, ktorá má pripomenúť, že policajti, horskí záchranári a hasiči denne pomáhajú ľuďom. V priebehu najbližšieho mesiaca bude viditeľná na 50-ich bilbordoch vo všetkých krajských mestách na Slovensku. Bilbordy začnú inštalovať v priebehu tohto týždňa.

Tri symboly

Komunikačná kampaň poslúži aj ako spätná väzba ku kvalitnej práci zamestnancov celého rezortu. A ja im za ich prácu ďakujem,“ uviedol minister vnútra Roman Mikulec (OĽaNO).

Komunikačnú kampaň a vizuál bilbordu pripravil Tlačový odbor Kancelárie ministra vnútra MV SR.

Cieľom je ukázať ľuďom, že ministerstvo vnútra je tu pre občanov a pomáha im, preto sme zo širokého spektra pracovníkov rezortu vybrali tri symboly – policajta, horského záchranára a hasiča,“ povedala riaditeľka Tlačového odboru Kancelárie ministra vnútra MV SR Zuzana Eliášová.

Krízové situácie

Ako pripomenula, ministerstvo vnútra ako najväčší rezort na Slovensku rieši okrem bežnej agendy v prospech občana aj množstvo krízových situácií, tento rok napríklad aj vojnu na Ukrajine. Zamestnáva viac ako 40 000 ľudí na Slovensku.

Pracovníci rezortu zabezpečujú pre ľudí doklady ako občianske preukazy či cestovné pasy, dohliadajú na bezpečnosť a tiež zabezpečujú chod elektronických služieb pre občana. Tento rok riešili aj plynulý prechod ľudí utekajúcich pred vojnou na Ukrajine a ich integráciu na Slovensku, dodala Eliášová.

Najnižšia ponuka

Tlačový odbor MV SR prostredníctvom verejného obstarávania vybral spoločnosť, ktorá v priebehu najbližšieho mesiaca zabezpečí vizuál kampane viditeľný na bilbordoch po celom Slovensku. Firma Bigmedia ponúkla za inštaláciu a mesačný prenájom bilbordových plôch v súťaži 3 750 eur bez DPH, čo bola najnižšia ponuka.

Viac k témam: Kampaň, krízová situácia, Pomoc ľuďom
Zdroj: Webnoviny.sk – Bilbordová kampaň Sme tu pre vás má pripomenúť, že ministerstvo vnútra je tu pre občanov a pomáha im © SITA Všetky práva vyhradené.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*