V AAA AUTO riadi IT R. Hošek

Admin, 29.12.2012 – Roman Hošek (39) nastúpil na pozíciu Chief Information Officer v spoločnosti AAA AUTO. V skupine AAA AUTO zodpovedá za kompletné zastrešenie IT služieb a vývoja pre Českú republiku, Slovensko a Rusko. Začínal v českej pobočke holdingu

Numico ako IT Manager. S rastom pobočky tejto FMCG spoločnosti a postupujúcej integrácie IT v holdingu vykonával funkciu Senior IT manažéra pre Českú a Slovenskú republiku.
Po ôsmich rokoch pôsobenia v Numico a po fúzii spoločností Numico a Groupe Danone vykonával funkciu IT Security a Governance manažéra pre strednú Európu v spoločnosti Danone. Po roku pôsobenia na tejto pozícii bol spolu s pokračujúcou integráciou IT služieb poverený vytvorením kompetenčného centra IT pre celý región EMEA spoločnosti Danone. Tu spolu s úlohou IT Security a Governance manažéra pre región EMEA vykonával aj funkciu account manažéra regionálneho centra zdieľaných IT služieb pre Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Belgicko, Holandsko a krajiny strednej Európy.
„Informačné technológie sú chrbticou každej firmy orientovanej na predaj. AAA AUTO predáva ročne desiatky tisíc áut v troch krajinách. Skladových pohybov je samozrejme niekoľkonásobne viac. Navyše prevádzkujeme jedno z najväčších call centier v Česku. Riadiť a prepojiť toľko rôznych procesov bez funkčného IT dnes už nie je mysliteľné,“ uviedol Roman Hošek.

(pt)

Roman Hošek

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*