Nový motocykel Road Glide Special od Harley-Davidson

Milkwaukee, Admin – V spoločnosti Harley-Davidson® sa stále niečo deje. Špionážne fotky, klebety a divoké špekulácie zahlcujú internet a to všetko vďaka fanúšikom Harley-Davidson, ktorí po celom svete očakávajú návrat motocykla Road Glide®. Čakanie skončilo a Road Glide Special je konečne späť!

Týždne pred predstavením kompletnej modelovej rady pre rok 2015, Harley-Davidson odhaľuje Road Glide Special, jeden z jeho nových motocyklov na nadchádzajúci rok. Naplnený rovnakým DNA, ako ostatné motocykle z projektu RUSHMORE, je tento elegantný, touringový model so žraločou maskou dnes slávnostne odhalený na Sturgis Motorcycle Rally v americkej Južnej Dakote.

Road Glide Special 2014 (4)

„Road Glide bol odjakživa motocykel vzbudzujúci vášeň, čo je dôvod, prečo je jeho návrat pre našich zákazníkov aj našu spoločnosť taký vzrušujúci,“ hovorí Matt Levatich, prezident a Chief Operating Officer Harley-Davidson Motor Company. „Vďaka technológiám projektu Rushmore, intuitívne ovládaným prvkov a novému štýlu, prichádzame s úplne novou Road Glide, ktorú iste ocenia ako jej priaznivci, tak mnoho ďalších, ktorí hľadajú ďalšie možnosti ponúkané projektom Rushmore.“

Road Glide Special 2014 (2)

Jeden pohľad na Road Glide kapotáž stačí, aby ste zistili, že všetko pôvodné a konvenčné bolo nahradené rebelským vzhľadom. Motocykel Road Glide si získal svoje postavenie medzi hard core jazdcami a je späť. Od dvojitého svetlometu Daymaker ™ LED, až po ručne nastaviteľné zadné odpruženie, je Road Glide Special dôkazom toho, čo sa môže stať, keď chcete udržať vysoký štandard a nájsť si potrebný čas, aby ste to dosiahli. Road Glide Special je absolútnym vyjadrením Custom, ktorý neuveriteľne hltá míle, a ktorý je aj podporený všetkými funkciami vyžiadanými zákazníkmi.

Road Glide Special 2014 (6)

„Road Glide mal vždy byť motocyklom pre jazdcov, ktorí sú trochu z iného cesta, a pre ktorých je sloboda cestovania to najdôležitejšie,“ hovorí Mike Goche, manažér z Product Planning. „Tento nový model rešpektuje klasickú dušu, zatiaľ čo ponúka podstatné zlepšenie, čo sa týka pohodlia. Všetky vylepšenia projektu RUSHMORE sú určite niečo, čo ocenia Touring jazdci po celom svete.“

Road Glide Special 2014 (3)

Road Glide Special
Vďaka nekonečným hodinám v aerodynamickom tuneli získal Road Glide Special trojitú Splitstream kapotáž, vďaka ktorej dochádza k podstatnému zníženiu prúdenia vzduchu smerom k hlave, zatiaľ čo vzduch smerom k jazdcovi stále príjemne prúdi. Dvojitý Daymaker™ Reflector LED svetlomet svieti ďaleko do noci. Uprostred vnútornej kapotáže je umiestnený prémiový infotainment Boom! ™ Box 6.5GT s dotykovým displejom a GPS navigáciou, ktorá môže byť ovládaná dvojitým joystickom, umiestneným na riadidlách. Vďaka novej pritiahnutej pozícii riadidiel je jazdec vo veľmi príjemnej polohe. Motor Twin Cam 103™ V-Twin pobubláva pomocou dvoch chrómovaných výfukov. Touringové prvky zahŕňajú postranné kufre, otvárateľné jedným dotykom, tempomat a ľahko čitateľné meradlá. Pre ešte lepší pocit sebadôvery sme motocykel vybavili prepojenými brzdami Reflex™ s ABS. Exkluzívne lakovanie vnútorné kapotáže a ručne nanášané pruhy sú rozhodne štylistické prvky, ktoré zaujmú.

(PS:PR)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*