Nová Dacia Duster

Admin, 05. 12. 2013 - Dizajn modelu Nová Dacia Duster bol modernizovaný tak, aby podčiarkol jeho všestrannosť. Získal viac dravosti. Je to stále Dacia, ale ešte viac Duster! Osvojil si nové prvky ako: výraznejší dizajn exteriéru a nový interiér, nové prvky výbavy, lepšiu kvalitu a lepšiu variabilitu interiéru

Dacia farebna

a nové motory s výhodou univerzálnosti a výkonu. A to všetko za  nezmenenú základnú cenu už od 9 990 € ! Príbeh Dacie Duster sa začal v roku 2010, od kedy si získal viac ako 450 000 spokojných klientov. V nadväznosti na tento úspech a po vynovení modelovej rady, prichádza Nový Duster!

Dacia Duster volant

Zmena vonku, revolúcia vo vnútri
Nová Dacia Duster prichádza s modernizovanou prednou maskou, ktorá podčiarkuje jeho „go-anywhere“ vzhľad. Predná maska prináša nový tvar mriežky chladiča a nové zdvojené predné svetlomety s funkciou denného svietenia. V interiéri prichádza Nový Duster s kompletne prepracovanou palubnou doskou.

Dacia Duster

Nová výbava a prvky! To všetko za cenu Dacia.
Nová Dacia Duster ponúka oveľa viac. Elektronický stabilizačný systém ESP s kontrolou nedotáčavosti, protipreklzový systém kolies, režim Eco a štyri airbagy ako štandard výbavy. Ďalej systém Dacia MEDIA NAV, tempomat s obmedzovačom rýchlosti a zadné parkovacie senzory (v závislosti od výbavy).

Dacia Duster cela

Nová motorizácia, ktorá ponúka vyššiu všestrannosť a výkon
Nový Duster dostal po prvý krát motor TCe s výkonom 92kW/125 k. Okrem výkonu však ponúka aj skvelú spotrebu iba 6,2l/100 km . Nový Duster bude dostupný aj s dvomi verziami motora 1,5 dCi a to s výkonom 80kW/109 (verzie 4×2 aj 4×4) k a 66kW/90 k (verzie 4×2), ktoré okrem skvelých jazdných vlastností dodajú vozidlu aj zlepšenú akceleráciu.

Dacia

Pracovité a kompaktné SUV.
Nový Duster zostáva verný všetkým kvalitám, ktoré zabezpečili úspech prvej fáze Dacie Duster: univerzálnosť použitia verzie 4×2 a „off-road“ možnosti verzie 4×4.

DNA značky Dacia: veľkorysosť, spoľahlivosť a jednoduchosť pre zákazníkov. Nová Dacia Duster prichádza so zárukou 3 roky alebo 100 000 km, rovnako ako všetky modely Dacia.
(Jana Rajcová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*