Jarné dni otvorených dverí
v spoločnosti AUTO-IMPEX

Bratislava, Admin – Spoločnosť AUTO-IMPEX aj v tomto roku úspešne zorganizovala pre členov Vernostného programu pravidelné prehliadky so zameraním na kontrolu vozidiel pred letnou prevádzkou. Jarné dni otvorených dverí uskutočnila spoločnosť AUTO-IMPEX pre osobné motorové vozidlá značky Fiat v dňoch 23. – 24. marca 2018. V rámci akcie Dní Otvorených Dverí si môžete nechať aj ohodnotiť vaše vozidlo špecializovaným výkupcom vozidiel. Súčasťou programu sú aj predvádzacie jazdy na najnovších modeloch značky Fiat.

Kontrola motorových vozidiel zahŕňa nasledovné úkony: kontrolu osobného motorového vozidla na brzdovej stolici, test tlmičov, nastavenie svetiel, kontrolu podvozku a výfukovej sústavy vozidla. Tiež sa realizuje kontrola ďalších súčiastok, ktoré najviac trpia zimnou prevádzkou, kontrolu podvozku, náprav a stav pneumatík. Počas prehliadky sa v prípade potreby dolieva zmes tekutín do ostrekovačov, kontrola a doplnenie prevádzkových kvapalín a kontrola stavu akumulátora…

V rámci programu Jarných dní otvorených dverí sú pre zákazníkov pripravené aj špeciálne promočné akcie a akčné zľavy služieb exkluzívne od spoločnosti AUTO-IMPEX, pre tých ktorí sa vopred objednali a absolvovali prehliadku vozidla. Zľavy sú poskytnuté klientom spoločnosti aj na niektoré doplnky (gumové rohože, stierače a vybrané koberce, vybrané originálne diely a príslušenstvo…). Pre zákazníkov ponúkajú aj chutné občerstvenie.

Organizovaním dní otvorených dverí si spoločnosť AUTO-IMPEX úspešne zlepšuje vzťahy so svojimi klientmi, kontinuálne buduje pozitívny imidž a priťahuje ďalších nových zákazníkov. Spoločnosť Auto-Impex má bohaté 25 ročné podnikateľské skúsenosti. Za ten čas sa mnohí zákazníci k nim radi vrátili, aby si pozreli či kúpili kvalitné autá a zažili príjemnú rodinnú atmosféru, ktorú tu cítiť každý deň. A to nielen počas akcia Dní Otvorených Dverí.

Vďaka dobrej organizácie podujatia prehliadka osobného motorového vozidla aj s registráciou a vyhodnotením trvá trochu viac ako jednu hodinu. Kým prebieha kontrola motorového vozidla, zákazníci majú možnosť dôkladne si prezrieť vystavené modely áut značiek Fiat a Nissan.

V bufete spoločnosti môžu ochutnať chutný guláš, dať si dobrú kávu alebo osviežiť sa nealkoholickým nápojom. Oplatí sa zúčastniť na jarných a jesenných dňoch otvorených dverí, nakoľko zamestnanci spoločnosti AUTO-IMPEX vám poskytnú cenné informácie o aktuálnom stave motorového vozidla. Prípadne vám predstavia niektoré z vystavených modelov áut značiek Fiat a Nissan. Zákazníci zaručene odídu spokojní a obohatení novými poznatkami v dobrej nálade.

(Text a foto: Eugen Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*