Gebrüder Weiss rozširuje doručovanie do domácností
vo východnej Európe

Bratislava, Admin – Medzinárodná prepravná a logistická spoločnosť Gebrüder Weiss rozširuje svoje služby doručovania do domácností vo východnej Európe. Služby etablované na rakúskom trhu sú odteraz dostupné aj v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku a na Slovensku pod názvom GW pro.line home.

Produkt zahŕňa doručovanie tak malých ako aj veľkoobjemových zásielok, expresné dodávky do 24 alebo 48 hodín, doručenie veľkých zásielok dvoj osádkou, telefonické avízo, ako aj dobierku a management vratiek. Pri doručení zásielky koncovým zákazníkom logistická spoločnosť zabezpečuje aj montáž nábytku či pripojenie a inštaláciu elektrických spotrebičov.

Líder na trhu v oblasti doručovania do domácností v Rakúsku
Spoločnosť Gebrüder Weiss pôsobí už dvanásť rokov v odvetví doručovania do domácností a v Rakúsku sa stala lídrom na trhu. V roku 2017 tu spoločnosť doručila okolo 300 000 zásielok. Najväčší dopyt spoločnosť pritom zaznamenala v oblasti doručovania nábytku, domácich spotrebičov a spotrebnej elektroniky (biela a čierna technika). V krátkodobom horizonte plánuje spoločnosť Gebrüder Weiss rozšíriť služby GW pro.line home aj na ďalšie krajiny vo východnej Európe. Ďalšie informácie nájdete na: https://www.gw-world.com/sk/home-delivery-service/ .

(Zdroj: Eva Sérová, PR BONUS Consulting; Pripravila: Valéria Nagyová)

2 Komentáre Gebrüder Weiss rozširuje doručovanie do domácností
vo východnej Európe

  1. Dobrý deň,
    Firmou MALL.SK by som si objednal kachle do 100 kg a rád by som sa spýtal či máte možnosti tieto doviezť po lesnej ceste, autom na vyššom podvozku, najlepšie terénnym osobným. 200 m je totiž piesková cesta s veľa jamami.
    Ďakujem.

  2. Zaujimava nova sluzba

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*