Gebrüder Weiss obhájilo bezpečnosť skladovania na „A“

BRATISLAVA/ADMIN – Logistická a prepravná spoločnosť Gebrüder Weiss si udržala najvyšší stupeň bezpečnosti, ktorý deklaruje certifikát TAPA FSR – úroveň A. Ten garantuje, že firma spĺňa najprísnejšie bezpečnostné podmienky ochrany skladovaného tovaru v jej priestoroch.

Požiadavky pri udržaní A úrovne certifikátu TAPA sa kladú na personálne zabezpečenie ako screening a identifikácia vlastných zamestnancov a zamestnancov pracujúcich na dohodu alebo cez agentúru. Ďalej je to kontrola vozidiel a nakládky / vykládky tovaru, vypracovanie riziko analýz pre rôzne bezpečnostné situácie a zavedenie opatrení z nich vyplývajúcich,  neustála kontrola funkčnosti všetkých bezpečnostných systémov, až po technické ako kvalita kamerového systému, doba archivovania záznamov, online dohľad nad alarm systémom a podobne.

„Absolvovali sme technickú kontrolu zameranú na  kvalitu kamerového systému ako aj nahrávaných záznamov. Disponujeme rozpoznávaním tvári všetkých osôb už na vstupných bodoch do nášho areálu a interaktívnym obchádzkovým systémom s neustálym online spojením.  Samozrejmosťou je aj dohľad bezpečnostnej služby. Vylepšili sme aj elektronicky a alarmom chránené vstupy do vyhradených zón a veľa ďalších,“ vysvetľuje Ľuboš Kondel, Security manager spoločnosti Gebrüder Weiss.

Čo je TAPA FSR certifikát: TAPA je Asociácia na ochranu majetku zákazníkov, ktorej je koncern Gebrüder Weiss členom. Certifikáty na bezpečnosť sa však nezískavajú členstvom v asociácií, ale splnením požiadaviek a vykonaním certifikačného auditu. TAPA je pridaná hodnota, ktorú Gebrüder Weiss ponúka zákazníkom ako znak toho, že ich tovar je v dobrých rukách. Požiadavky na získanie certifikátu sa menia každé 3 roky.

(Zdroj: Eva Sérová, PR Bonus; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*