FM Logistic získala zákazku od Yves Rocher v Poľsku a Maďarsku

BRATISLAVA/ADMIN – Spoločnosť FM Logistic je zodpovedná za plnenie objednávok a distribúciu kozmetických výrobkov do maloobchodných predajní a priamo spotrebiteľom. Z tohto dôvodu začala dodávať omnichannel služby značke Yves Rocher zo svojho logistického centra o rozlohe 30 000 m² v poľskom meste Będzin.

Od septembra bude spoločnosť FM Logistic pre Yves Rocher spravovať objednávky medzi podnikmi (B2B) aj B2C (business-to-consumer). Spoločnosť bude tiež prepravovať výrobky tejto značky do 133 predajní a priamo ku koncovým spotrebiteľom v Poľsku a Maďarsku.

Logistické centrum Będzin

Logistické centrum Będzin, ktoré bolo dokončené v roku 2018, sa nachádza na juhu Poľska. Skladá sa z 25 000 m² skladovacích priestorov a 5 000 m² cross-docking zariadení s 30 nakladacími rampami. Budovy majú certifikáciu LEED v4.

“Zahájenie spolupráce s FM Logistic je dôležitým krokom vo vývoji Yves Rocher v Poľsku. Naším cieľom je poskytovať našim zákazníkom najlepšie služby so zameraním na rýchlo rastúci trh e-commerce,” povedal Thomas Chatain, generálny riaditeľ pre strednú a severnú Európu spoločnosti Yves Rocher.

Zľava: Thomas Chatain, generálny riaditeľ pre strednú a severnú Európu spoločnosti Yves Rocher a Daniel Franke, generálny riaditeľ spoločnosti FM Logistic Central Europe.

Zľava: Thomas Chatain, generálny riaditeľ pre strednú a severnú Európu spoločnosti Yves Rocher a Daniel Franke, generálny riaditeľ spoločnosti FM Logistic Central Europe.

“Spoločnosť FM Logistic sa zaväzuje pomáhať svojim zákazníkom rozvíjať ich omnichannel maloobchodnú stratégiu. Je mi potešením pracovať pre Yves Rocher, rodinnú spoločnosť, ako je tá naša, so silným záväzkom pre udržateľný rozvoj,” povedal Daniel Franke, generálny riaditeľ spoločnosti FM Logistic Central Europe.

FM Logistic už pracuje pre Yves Rocher v Taliansku, Rumunsku a na Ukrajine

Yves Rocher je medzinárodná kozmetická značka založená vo Francúzsku v roku 1965 s aktivitami v 88 krajinách na 5 kontinentoch.

FM Logistic je významným logistickým operátorom v strednej Európe (Poľsko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko) so 17 skladmi, 30 cross-dockmi, 5 000 zamestnancami a flotilou 2 500 vozidiel.

(Zdroj: Lucia Hronková, FM Logistic; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*