V spoločnosti Auto-Impex sa vydarili Dni otvorených dverí

V rámci vernostného programu poskytovaných služieb spoločnosť AUTO-IMPEX zabezpečila bezplatnú kontrolu vozidiel pre svojich zákazníkov. Dni otvorených dverí, ktoré sa konali v dňoch 11. – 12. novembra 2016 sa týkali motorových vozidiel zn. NISSAN a Fiat.

auto-impex-img_5847

Kontrola motorových vozidiel zahŕňala doliatie zmesí do ostrekovačov, kontrolu čelného skla, kontrolu podvozkov a náprav, bŕzd a tlmičov, výfukovej sústavy, kontrolu a doplnenie prevádzkových tekutín, kontrolu nastavenia svetiel, kontrolu pneumatík a výmenu žiaroviek.

auto-impex-img_5850

auto-impex-img_5844

Počas týchto dvoch dní boli pre zákazníkov pripravené špeciálne promočné akcie exkluzívne od AUTO-IMPEX: prezutie pneumatík len za 19 €, pre tých ktorí sa vopred objednali a absolvovali prehliadku vozidla.

auto-impex-img_5854

Špeciálne zľavy mali klienti spoločnosti na niektoré doplnky – gumové rohože, stierače a vybrané koberce vo výške 25 % a ďalšie zľavy vo výške 20 % na vybrané originálne diely a príslušenstvo.

auto-impex-img_5864

auto-impex-img_5862

Počas Dní Otvorených Dverí ste si mohli nechať ohodnotiť vaše vozidlo špecializovaným výkupcom vozidiel.

auto-impex-img_5870

Súčasťou Dní otvorených dverí boli samozrejme predvádzacie jazdy na najnovších modeloch, ktoré aktuálne ponúkajú a ako bonus dostali zákazníci aj chutné občerstvenie.

auto-impex-img_5858

Auto-Impex má za sebou už 25 rokov skúseností a za ten čas sa mnohí zákazníci k nim radi vrátili, aby si pozreli či kúpili kvalitné autá a zažili rodinnú atmosféru, ktorú tu cítiť každý deň. A to nielen počas Dní otvorených dverí.

Príďte aj Vy na osobnú prezentáciu nových modelov a konzultáciu s poradcom predaja do Auto-Impexu  – zaručene odídete obohatení o odborné poznatky, s dobrou náladou a možno aj na nových štyroch kolesách :-)!

(Foto: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*