Diaľničná nálepka na rok 2015 od Wüstenrotu

Bratislava, Admin – Spoločnosť Wüstenrot prináša v prvom mesiaci roka 2015 novým klientom stavebnej sporiteľne a novým klientom poisťovne možnosť získať jednu z 500 ks diaľničných nálepiek. Stačí, ak si klient v období od 2. 1. 2015 – do 31. 1. 2015 uzavrie stavebné sporenie alebo trojročné havarijné poistenie KASKO a prvý vklad alebo prvú splátku poistného uskutoční do konca januára. Žrebovanie výhercov diaľničných nálepiek sa uskutoční v dvoch termínoch, 16. a 31. januára 2015. Klienti, ktorí si uzatvoria zmluvu čo najskôr, tak majú dvojnásobnú šancu vyhrať.
„Diaľničná nálepka je praktický darček, ktorý môžu celoročne využiť mnohé rodiny a klienti, ktorí jazdia autom. Preto sa jej získanie viaže na uzavretie havarijného poistenia motorového vozidla alebo na stavebné sporenie – finančný produkt, ktorý nájde uplatnenie v každej rodine“, povedal Ing. Jozef Adamkov, predseda predstavenstva Wüstenrot stavebnej sporiteľne, a.s. a Wüstenrot poisťovne, a.s.
Klienti, ktorí si uzatvoria uvedené produkty, získavajú samozrejme aj všetky štandardné výhody poskytované spoločnosťou Wüstenrot. V prípade stavebného sporenia je to vkladový úrok, štátna prémia, poplatkové zvýhodnenie pri spoločnom sporení manželov, dvojitá poistná ochrana zdarma pri sporení pre dieťa, v prípade havarijného poistenia Kasko je to zvýhodnená sadzba pri trojročnom poistení, zľava za vek vozidla, ako aj zaujímavá ponuka nových pripoistení.

(Zdroj: Daniela Vlčková, Wüstenrot, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*