Heger v polnočnom statuse oznámil odchod z OĽaNO, v komentároch zareagoval aj Matovič

7.3.2023 (SITA.sk) – Dočasne poverený premiér Eduard Heger potvrdil svoj odchod z hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO). Ako uviedol o polnoci na sociálnej sieti, jeho úloha v hnutí sa naplnila.

„Dnes sa moja úloha a poslanie v hnutí naplnili. Mám vlastnú víziu o politike. Viem, že ak ju chcem naplniť, musím sa vydať vlastnou cestou. Život jednoducho prináša situácie, kedy sa musíme rozhodnúť. Ja to robím dnes,” napísal Heger.

Heger svoje pôsobenie v OĽaNO považuje za jednu z najdôležitejších životných etáp. „Dostal som od hnutia dôveru a príležitosť byť súčasťou vlády a neskôr riadiť našu krajinu. S hnutím som si prešiel dlhú spoločnú cestu. Zažili sme náročné i pekné chvíle. Robili sme aj chyby, pretože nie sme dokonalí, pretože sme len ľudia. Lepšie Slovensko však bolo našou prioritou,” konštatoval Heger.

Na kroky premiéra Hegera už reagoval aj líder hnutia OĽaNO Igor Matovič. Ten mu v komentároch pod príspevkom napísal: „Edo, veľa šťastia a dík za spoločnú cestu.”

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023, Predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Premiér Slovenskej republiky
Zdroj: SITA.sk – Heger v polnočnom statuse oznámil odchod z OĽaNO, v komentároch zareagoval aj Matovič © SITA Všetky práva vyhradené.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*