Heger a Naď vystúpia na konferencii ITAPA 2022, budú sa venovať novým výzvam a bezpečnostným otázkam

17.6.2022 – IT konferencia Jarná ITAPA 2022 pokračuje v piatok druhým a záverečným dňom. Premiér Eduard Heger má odborníkov tradičného podujatia informovať o tom, ako môže Slovensko uspieť v modernom svete. Minister obrany Jaroslav Naď (obaja OĽaNO) zas plánuje priblížiť aktuálnu bezpečnostnú realitu s návodom pre Slovensko.

V rannej časti konferencie sa očakáva aj vyjadrenie podpredsedu predstavenstva a generálneho riaditeľa SPP Richarda Prokypčáka k energetickej bezpečnosti v novom svete. Vedúci Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku Vladimír Šucha sa bude venovať megatrendom nového sveta.

V dopoludňajšom paneli budú odborníci diskutovať o tom, ako pomôžu výskum a inovácie budúcej generácii. Popoludní príde na rad aj téma o manažovaní európskych peňazí a dvojdňový program konferencie Jarná ITAPA 2022 uzavrie debata o moderných technológiách pre udržateľné prostredie.

Viac k témam: Bezpečnostná politika, Energetická hospodárnosť, Inovácie, Jarná ITAPA
Zdroj: Webnoviny.sk – Heger a Naď vystúpia na konferencii ITAPA 2022, budú sa venovať novým výzvam a bezpečnostným otázkam © SITA Všetky práva vyhradené.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*