Aj situácia na Ukrajine ukazuje, že z Moskvy veľakrát prichádza zlo, vyhlásil minister Naď

17.11.2022 – Minister obrany Jaroslav Naď v kontexte Nežnej revolúcie vyzdvihol garanciu bezpečnosti.

„Pred 33 rokmi tu bola generácia, ktorá nás zbavila komunistickej diktatúry, totality, a povedzme si pravdu, aj útlaku z Moskvy. Žiaľ, aj dnes situácia na Ukrajine ukazuje, že z Moskvy veľakrát prichádza zlo, ktoré sa teraz prejavilo barbarským útokom na demokratickú krajinu. Slovenská republika má to šťastie, že môže žiť v bezpečí,“ vyjadril sa Naď.

Dodal, že si pamätáme politikov, ktorí sa rozhodli zneužívať moc na rozkrádanie krajiny, ktorí si uzurpovali moc a rozhodovali, kto je vinný a kto nie, za pomoci mafie, ktorú našli v súdnictve, na prokuratúre i na polícii.

„Jednoducho, boj o demokraciu je trvalý a ja som veľmi rád, že ľudia našli cestu a zavŕšili svoj boj v roku 2020, keď poslali skupiny politikov, ktorí dnes sú oficiálne obvinení z toho, že viedli mafiu, do úzadia” povedal šéf rezortu obrany. Strana OĽaNO o tom informovala v tlačovej správe.

Viac k témam: 17. november, Minister obrany SR, Nežná revolúcia
Zdroj: Webnoviny.sk – Aj situácia na Ukrajine ukazuje, že z Moskvy veľakrát prichádza zlo, vyhlásil minister Naď © SITA Všetky práva vyhradené.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*