AVON a CURAPROX prinášajú jedinečné novinky

Bratislava, Admin – Urobiť na okolie dobrý prvý dojem je základom úspechu. Zárukou je, okrem dokonalého celkového vzhľadu, úprimný úsmev. Avšak v momente, keď sa usmejete, ľudia sa zameriavajú na vaše pery a taktiež aj zuby. Preto je potrebné obom venovať dostatočnú pozornosť. Ak chcete, aby vaše pery vynikli, potrebujete k nim nielen krásny rúž, ale aj pekné biele a zdravé zuby. A platí to aj opačne.

Ruz True Color Matte 2Preto sa CURAPROX, značka produktov dentálnej hygieny, s nadšením pripája k uvedeniu nového Rúžu True Color Matte od kozmetickej spoločnosti AVON. Aktuálnym trendom nadchádzajúcej jari v oblasti líčenia je spojenie sýtočervených matných pier a žiarivo bielych zubov. Túto klasickú kombináciu obľubujú moderné a sebavedomé ženy, pre ktoré je prirodzenou voľbou. Aby ste dosiahli požadovaný efekt, siahnite po novinkách oboch spoločností. Dokonale matnú a sýtu farbu dodá vašim perám Rúž True Color Matte od AVONu a biely chrup dosiahnete pomocou unikátnej čiernej bieliacej pasty od CURAPROX.

AVON prináša Rúž True Color Matte, ktorý má matnú farbu a dôkladne pery hydratuje. Novinka má zamatovo jemné zloženie, vďaka čomu sa ľahko nanáša, nevysušuje pery a chráni ich pred stratou hydratácie. Navyše poskytuje trvácnu a sýtu matnú farbu. Rúž je v ponuke v štýlových odtieňoch vhodných na každú príležitosť. Zo širokej škály matných farieb, si určite vyberiete ten svoj. Pocíťte tak rozdiel na vlastných perách, jednoznačne si tento rúž zamilujete.

Podľa prieskumov britskej zdravotnej poisťovacej spoločnosti BUPA sa až 28 % Britov na fotkách neusmieva z dôvodu nespokojnosti so svojím chrupom. Pritom dôvodom tmavšieho odtieňa zubov mnohokrát nie je ich prirodzená farba, ale pigment usadený na sklovine, typický napríklad pre milovníkov kávy či červeného vína. Práve nová zubná pasta Black Is White zabraňuje ukladaniu týchto pigmentov, navyše to robí veľmi šetrným spôsobom. Namiesto agresívnych chemických bielidiel využíva aktívny uhlík, ktorý absorbuje čiastočky zafarbenia. Zároveň paste dodáva jej netradičnú čiernu farbu.

biw a wib-01

Prvá čierna bieliaca pasta Black Is White od CURAPROX s aktívnym uhlíkom robí všetko pre to, aby boli vaše zuby zdravé a krásne biele. Aktívny uhlík absorbuje čiastočky zafarbenia a zuby šetrne bieli. Fluoridy a enzýmy chránia pred zubným kazom.
Sodium hydroxylapatit (Nano) chráni a dokonca regeneruje zubnú sklovinu. Látka Prestige Sparkling Blue® dodáva lesk a zuby sa tak zdajú ešte belšie. Esenciálne oleje a zložka Starphere® pomáhajú chrániť zuby aj ústnu dutinu. Neobsahuje škodlivú látku SLS, bielidlá, triclosan ani obrusovacie častice. Malé množstvo esenciálnych olejov spôsobuje jemnú chuť zubnej pasty. Zubná pasta Black Is White vďaka svojmu unikátnemu konceptu a mimoriadnemu dizajnu presahuje rámec dentálnej hygieny a stáva sa lifestylovým produktom. Je vhodná na dlhodobé a denné používanie.

(Zdroj: Jana Pohorelská, AVON Cosmetics; Lucia Rabatinová, CURAPROX Slovakia; Pripravila Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*