Vit&minová novinka minerálnych vôd Budiš

Admin, 26.03.2013 - Budiš, najpredávanejšia minerálna voda na Slovensku prichádza s chutnou vitamínovou novinkou - Budiš vit&min pre všetkých, ktorí chcú svoj život prežívať naplno. Nová línia ochutených minerálnych vôd Budiš vit&min má okrem sviežej ovocnej chuti aj

neodolateľný benefit. Obsah vitamínov v minerálnej vode, vďaka ktorému je nápoj doslova unikát na trhu. Budiš vit&min obsahuje väčšinu vitamínov skupiny B ako B3, B5, B6, B7, B12. Každý z vitamínov prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Priaznivý účinok sa dosiahne už pri dennom príjme 100ml nápoja. Konzumácia výrobku je spolu s pestrou a vyváženou stravou súčasťou zdravého životného štýlu. 1,5 l fľaša Budiš vit&min = odporúčaná denná dávka B-vitamínov!
Novú minerálnu vodu Budiš vit&min dostanete v našich obchodoch v atraktívnom designe a troch lahodných príchutiach – acerola, dula, guave.

(trum)

1 Komentár Vit&minová novinka minerálnych vôd Budiš

  1. Vuskúšali sme všetky tri príchute,ale najviac nám chutila GUAVE. Všetky su zaujímavé. Adúfam že aj tie Bvitamíny sa objavia.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*