Súťažte o produkty od CD kozmetiky

Pre starostlivosť o pokožku tela zvoľte kvalitné výrobky blízke prírode od CD kozmetiky.Vaše telo sa vám za to poďakuje zdravím a krásou. Už aj k nám dorazila zo Spojených štátov nová životná filozofia s názvom slow living, ktorou sa inšpirovali státisíce ľudí po celom svete. Podľa nej by sme mali nielen spomaliť naše závratné životné tempo, ale aj sa zamerať na kvalitu vecí, ktoré nás obklopujú. Možno s ňou nebudete bezvýhradne súhlasiť, ale za úvahu rozhodne stojí.

cd rozprasovac       cd_deo rozprasovac_granatove jablko zm         cd_sprchovy gel_granatove jablko      cd_deo roll on_granatove jablko zm

Slow living – kvalita na prvom mieste
Slow living, teda v doslovnom preklade „pomalý spôsob života“, je spôsob životného štýlu, ktorý zdôrazňuje, že „menej je viac“, a to vo všetkých oblastiach nášho života. Nedajte sa však názvom pomýliť, slow living nie je len o odmietaní života v neustálom strese, ale predovšetkým o vychutnávaní života. Je to o zodpovednosti voči samému sebe a svojmu telu.
Základným princípom tejto životnej filozofie je uvážlivo si vyberať, čo svojmu telu ponúknete. Nejde len o veľké životné rozhodnutia, slow living je predovšetkým o každodenných maličkostiach. Ľudia, ktorí žijú podľa filozofie slow living sa zaujímajú o kvalitu nakupovaných produktov a z celej plejády výrobkov si vyberajú tie, ktorých zloženie je pre ich telo prínosom. A to zďaleka neplatí len pri výbere potravín.

Kvalitná CD kozmetika, vďaka ktorej vaša pokožka prospieva
Pokožka je naším najväčším orgánom, avšak častokrát jej nevenujeme dostatok pozornosti v domnienke, že pravidelná hygiena je všetko, čo potrebuje. Zvyčajne nemáme čas sa hlbšie zamýšľať nad tým, že nie všetky výrobky starostlivosti o pokožku sú rovnaké.
Naša pokožka má vlastnú mikroflóru a kozmetické prípravky, ktoré používame, by mali rešpektovať túto prirodzenú ochranu tela, a teda pomáhať zachovávať neutrálne Ph pokožky. Aby bola pokožka jemná a vláčna, sprchovací gél by mal obsahovať glycerín pochádzajúci z rastlín. Naopak, minerálne oleje a silikóny, nemajú pre našu pokožku žiadne ochranné či vyživujúce vlastnosti a našej pokožke môžu uškodiť. Myslieť by sme tiež mali na zloženie dezodorantov. Zabudnúť by sme mali na antiperspiranty s alumíniovými soľami, ktoré hermeticky uzatvárajú póry pokožky v podpazuší a zabraňujú jej dýchať. Navyše, soli hliníka pri dlhodobom používaní môžu spôsobovať alergie, zápaly potných žliaz či zmeny génov a proteínov v tele.
Životná filozofia slow living nás učí, že aj pri výbere kozmetiky, by sme mali dbať predovšetkým na jej kvalitu. Ak sa rozhodnete pre sprchovacie gély či dezodoranty od CD kozmetiky, môžete si byť istá, že nebudú obsahovať žiadne minerálne oleje, silikóny, parabény, alumíniové soli či umelé farbivá a zložky pochádzajúce zo zvierat.

Súťažná otázka: Ktorú kontroverznú látku nenájdete v zložení dezodorantov od CD kozmetiky?

Vaša odpoveď :

Voda
Výťažky z rastlín
Alumíniové soli

Meno a priezvisko:

*

Adresa :

*

PSČ a mesto :

*

E-mail :

*

Adresa vášho FB:

*

Prečítal som si a akceptujem podmienky zúčastnenia sa v súťaži:

Súhlasím*

Ak odpoviete na súťažnú otázku správne, zaradíme vás do súťaže o tri ceny. Podmienkou účasti v súťaži je kliknutie na Facebook ikonku “Páči sa mi to” a zároveň zdieľanie súťaže na vašom fb. Pošlite nám aj link vášho fb, aby sme mohli zdieľanie odkontrolovať. Súťaže sa môžete zúčastniť do 11.03. 2016

 

 

(mi, vn)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*