Podravka opäť získala ocenenie Slovak Superbrands

Bratislava, Admin – Spoločnosť Podravka získala prestížne ocenenie Slovak Superbrands Award 2016. Tento úspech sa jej podarilo zopakovať už piatykrát, rovnako sa z neho tešila aj vlani. Podravka sa tak opäť zaradila do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky.

diplom Superbrands Podravka zm

„Kvalita našich výrobkov a spokojnosť zákazníkov je vždy na prvom mieste a sme radi, že spotrebitelia si uvedomujú naše úsilie. Ocenenie Superbrands Award 2016 zároveň vnímame  ako obrovský záväzok do budúcnosti, v ktorej sa budeme snažiť, aby naša značka bola i naďalej v mysliach ľudí vnímaná ako synonymum kvality, spoľahlivosti, kulinárskeho zážitku a tradície,“ uviedol na margo ceny Ing. Miroslav Rybár, generálny riaditeľ spoločnosti PODRAVKA INTERNATIONAL s.r.o.

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Brand Council na základe verejného prieskumu, zrealizovaného renomovanou agentúrou GfK. Členmi Brand Council-u sú najuznávanejší slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy. Medzinárodný program Superbrands vznikol pred viac ako dvadsiatimi rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační experti si stanovili dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať pre účastníkov trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a učili, značky hodné nasledovania. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie v 90 krajinách na piatich kontinentoch.

Podravka 1Podravka ryzaPodravka Tuniak Podravka parad.

Spoločnosť Podravka je tradičným a rešpektovaným distribútorom ochucovadiel, ale v jej širokom sortimente výrobkov sa nachádzajú aj bujóny, cestoviny, paradajkové produkty,

Podravka 3     Podravka cokolada           Podravka 2

kečupy, ajvar, ryby Eva, ryža a strukoviny Lagris, pudingy Dolcela či lieskovoorieškové nátierky Lino. Viac informácií na www.podravka.sk.

 (Zdroj: Ľubomíra Lettrichová, Botticelli; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*