Omáčky Dolmio v talianskom štýle

Admin, 24.03.2013 - Spoločnosť Mars uvádza na slovenský trh novú značku omáčok na cestoviny Dolmio inšpirovanú talianskou kuchyňou. Štyri druhy omáčok sú vyrobené z čerstvých a 100 % prírodných surovín bez konzervantov a umelých farbív. Každý

sklenený pohár obsahuje desať šťavnatých paradajok, ktoré chutia rovnako, ako keby ste si ich vypestovali na záhradke.
Paradajkové omáčky Dolmio sa inšpirovali v Taliansku, kde si vedia užívať radosti života v rodinnom kruhu a oceniť kvalitnú gastronómiu. Preneste si kúsok Talianska do svojej kuchyne a vychutnajte si vynikajúce a rýchle jedlo pri rodinnom stole.
Originálna receptúra Dolmio prináša najlepšie čerstvé suroviny talianskej kuchyne: paradajky plné južného slnka, aromatickú bazalku, najjemnejší olivový olej a štipku cesnaku a byliniek. Voňavá variácia dotiahnutá k dokonalosti dodá každému pokrmu ten správny šmrnc a prebudí spomienky na horúce letné dni.

Dolmio Bolognese – pre každého kúsok Talianska
Bolonská omáčka, klenot talianskej kuchyne, spestrí vaše rodinné menu. Najlepšie sa vyníma na cestovinách s mletým mäsom, ale pristane aj ďalším pokrmom, pri ktorých kvalita a čerstvosť surovín hrá kľúčovú úlohu.
Z omáčok Dolmio Bolognese si vyberie každý: Bolognese Original vsádza na tradíciu, Bolognese Low Fat zaujme vyznávačov zdravého životného štýlu a Bolognese Cesnak&Cibuľa sa zavďačí milovníkom výraznej chuti.

Dolmio Lasagne – vrstvené cestoviny s lahodnou omáčkou
Lasagne patria k najobľúbenejším a najtradičnejším talianskym pokrmom. Omáčka Dolmio Lasagne v kombinácii s mäsom a syrom sa jednoducho preloží vrstvami plochých cestovín a zapečie sa v rúre. Zapekacia miska s voňavou pochúťkou zaručene priláka k stolu celú rodinu.

(amic)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*