Nová LIPTOV Bryndza s údenou chuťou

Admin, 04. 06. 2013 - Okrem tradičnej Bryndze Liptov pribudla v tomto období na pulty obchodov aj inovatívna novinka – LIPTOV Bryndza s údenou chuťou. Spojenie obľúbených tradičných chutí vytvorilo unikátnu netradičnú delikatesu. Údená chuť syrov sa spája najmä s parenicou či korbáčikmi

a Slováci ju milujú. Teraz v takomto prevedení môžete vyskúšať aj bryndzu. Táto bryndza je skutočnou lahôdkou! Vo svete syrov sa stáva Bryndza s údenou chuťou novým hitom, je o krok vpred pred klasickou bryndzou a prináša nové inšpirácie nielen pre tradičnú, ale aj modernú kuchyňu.
Liptov-bryndza-udena-125g_LEFT_CMYK
Liptov Bryndza s údenou chuťou je pravým synonymom prírody, pretože je vyrábaná zo 100 % mlieka z horských oblastí Slovenska a zároveň v súlade so zásadami firemného projektu Zelený Liptov.

„Lahodná čerstvá chuť LIPTOV Bryndze s údenou chuťou je na slovenskom trhu novým gurmánskym zážitkom. Milovníkom bryndze prinášame spolu s novinkou aj sériu nových receptov, ktoré ponúkajú osviežujúcu zmenu napríklad počas posedenia s priateľmi a rodinou. Veríme, že nové recepty sa stanú inšpiráciou k ďalším zaujímavým a kreatívnym spôsobom použitia Bryndze s údenou chuťou, ktorá sa stane súčasťou každej slovenskej kuchyne,“ uviedla Kristína Grófová, Brand manažérka Liptov a líderka projektu Zelený Liptov.
(Malaga)

1 Komentár Nová LIPTOV Bryndza s údenou chuťou

  1. Prosím Vás o zaslanie receptov s údenej bryndze.Za kladné vybavenie mojej žiadosti Vám vopred ďakujem

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*