Lahodné poďakovanie pre mamičku

Admin, 03.04.2013 – Druhá májová nedeľa nám každoročne pripomenie, že nemáme zabudnúť zavolať mamičke a povedať jej, ako ju máte radi. Deň matiek je výbornou príležitosťou spomenúť si a spraviť našim mamičkám z obyčajnej májovej nedele sviatok.

Pre všetky mamy a staré mamy pripravila Tatiana prekvapenie. Obľúbená bonboniéra Tatiana v novom elegantnom obale, previazanom mašličkou je určená špeciálne na Deň matiek a poďakujte za vás vašim mamičkám. Lahodné poďakovanie poteší nielen ich, ale aj všetkých gratulantov!

55.535 nových príbehov
Opäť sa blíži ten deň v roku, keď vzdávame hold našim mamám. Každá z nich si zaslúži poďakovanie nielen na Deň matiek. V minulom roku sa narodilo na Slovensku 55.535 detí. To je 55.535 mamičiek a 55.535 príbehov ako je aj ten náš. Každý je iný a každý výnimočný. A každý si zaslúži aj sladkú odmenu a pozornosť.
Deti si svoje mamy uctievali už v starovekom Grécku. Od tej doby sa oslava sviatoku veľmi zmenila a každý národ oslavuje tento deň v rôznom čase. Slováci si Deň matiek pripomínajú v slnečnom máji, Španieli a Portugalci v decembri. V škótskom kalendári ho nájdete v marci a v argentínskom v septembri.
Slovenské mamičky však majú niečo spoločné. Okrem toho, že všetky bez rozdielu ľúbia svoje deti, neodolajú chutnej a najobľúbenejšej bonboniére od Tatiany! Pralinky z mliečnej čokolády plnené nugátovým krémom a s lieskovým orieškom vo vnútri ospravedlnia každú drobnú neplechu a sú overeným spôsobom ako potešiť. Tatiana v elegantnom a sviežom darčekovom šate špeciálne pripravenom ku Dňu matiek poteší nielen mamičky, ale aj všetkých gratulantov.

Sladké poďakovanie
Či sa Deň matiek oslavuje v máji, alebo v decembri, dôležité je, aby sme si naše výnimočné mamičky pripomenuli kvietkom, alebo lahodnými pralinkami a milým vyznaním. Martina (32) spomína na to, ako strávila minuloročný Deň matiek s chrípkou v posteli. Ráno ju prekvapil synček Peťko s tulipánom a horúcim čajom a povedal jej – „Mami, ja ťa ľúbim, aj keď sa nemôžeš so mnou hrať a máš červený nos!“. Mladú mamičku Kristínu (29) dojala dcéra Zuzka, keď ju v škôlke čakala s vlastnoručne nakresleným portrétom a kytičkou zvädnutých púpav. „Na obrázku som sa na seba síce vôbec nepodobala, ale nikdy ma nič nedojalo viac,“ dodáva Kristína.
Mamy sú naše najvzácnejšie bytosti, ktoré nás učia objavovať svet, prepáčia nám akékoľvek prešľapy a zahŕňajú nás nehou a láskou. Spomeňte si na tú vašu a darujte jej sladké poďakovanie, ktoré ku Dňu matiek pripravila obľúbená bonboniéra Tatiana  v elegantnom dizajnovom obale previazanom mašličkou.

Tatiana Klasik 194 g
Elegantné a svieže balenie Tatiany plné obľúbených praliniek s lahodným nugátovým krémom a lieskovým orieškom uprostred, obalených v mliečnej čokoláde je sladkým poďakovaním pre každú mamičku.

(omnip)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*