Jarné slané novinky so športovými hviezdami

Bratislava, Admin – Jar prináša viacero noviniek vo svete slaných snackov. Vizuálne výrazná bude u značky SLOVAKIA, pretože značky SLOVAKIA sú partnerom Slovenského zväzu ľadového hokeja a Slovenskej hokejovej reprezentácie SR „A“ mužstva pri príležitosti blížiacich sa Majstrovstiev sveta v hokeji v Dánsku, ale aj tých budúcoročných, ktoré sa uskutočnia doma na Slovensku. Slovakia Chips pri tejto príležitosti predstavuje limitovanú edíciu obalov, na ktorých sú vyobrazení 4 známi slovenskí hráči, keďže slaný snack k hokeju a fandeniu jednoznačne patrí.

Na tradičných slaných Slovakia Chips nájdete slovenskú brankársku legendu Jána Lašáka, na príchuti slanina útočníka Tomáša Surového, na smotanových útočníka Milana Bartoviča, a na rovnako obľúbených paprikových je tvár útočníka Libora Hudáčka.

Zaujímavosťou bude i súťaž o zájazd na Majstrovstvá sveta v hokeji v Dánsku. Fanúšikovia si tak vďaka produktom SLOVAKIA budú môcť užiť hokejový sviatok  skutočne naplno, keďže fenomén fandenia je blízky všetkým vekovým kategóriám vo všetkých kútoch našej krajiny. Hokej a značka SLOVAKIA sú totiž založené na rovnakých pilieroch, akými sú tradícia, kvalitná príprava, hrdosť a spolupatričnosť. SLOVAKIA hokej – to si zamiluješ! www.slovakiafandi.sk

Už od Veľkej noci sa budú tešiť malí milovníci zemiakovej pochúťky POM-BÄR, ktorá zmení svoj tvar z tradičných medvedíkov na zajačiky v limitovanej edícii POM-BÄR BUNNIES. Táto slaná pochúťka je známa tým, že neobsahuje žiadne umelé farbivá, prísady, ani lepok, a preto je vhodná pre všetkých malých aj veľkých maškrtníkov.

(Zdroj: Eva Sérová, PR BONUS Consulting; Pripravila: Valéria Nagyová)

1 Komentár Jarné slané novinky so športovými hviezdami

  1. toto všetko zjesť tak sa rok nepostavim na váhu, lebo by som asi skolabovala. a to som si teraz kupila novu hovoriacu váhu https://www.mikrovahy.sk/hovoriace-vahy/334-myweigh-phoenix-talking-scale-2-716165282297.html

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*