Zastavte sa v Costa Coffee nielen na káve

Na tlačovej konferencii v bratislavskom Auparku v kaviarni Costa Coffee mali možnosť novinári a prítomní hostia zoznámiť sa s výrobou a chuťou jednotlivých káv.

Bratislava, Admin – Ledva sme sa dočkali jari, už sa v Costa Coffee starostlivo pripravujú na ešte teplejšie dni. Podľa ponuky studených nápojov to vyzerá, že tohtoročné leto bude naozaj horúce. Okrem ľadových káv zaviala do Costa Coffee aj ponuka ovocných smoothies a cheesecaky. Radosť vyberať. Ponuka bude platná od mája.

Mini je v kurze
Tiež sa vám stáva, že dostanete behom dňa chuť na niečo sladké pod zub? Nič veľké, proste tak akurát. Mini tortičky sú na mlsanie ako stvorené. Nie sú to ale obyčajné mini tortičky, ale mini cheesecaky. Základ tvorí sušienkový korpus a krém z tvarohového syru. Ideálne pre sladké zastavenie v strede dňa. Ochutnať môžete jednu alebo rovno všetky tri letné príchute. Ktorý sa vám na jazyku rozplynie ako prvý? Čučoriedkový, marhuľový alebo čokoládový s višňou?

Smoothie nabité ovocím
Iba ovocie a ovocná šťava. Alebo vitamínov nie je nikdy dosť. Baristi v Costa Coffee dlho ochutnávali a mixovali, až kým pre tohtoročné jar-leto vybrali 3 nové smoothies. Vyberať môžete s chuťami nabitých variantov. Jahodán (kombinácia jahôd a banánov), Malingo (maliny, mango, divoké čučoriedky a jablko) a Kokonas (ananás, kokos a mlieko). Všetky smoothies mixujú baristi priamo pred vami. Používajú hlboko zmrazené ovocie s „kvapkou“ jablkového džúsu pre ešte lepšiu chuť. V nápojoch nenájdete žiadne konzervanty, umelé farbivá ani pridaný cukor. Príjemne sladkú chuť zaobstará dozreté ovocie.

Užite si slnečné lúče a predlžujúce sa dni. Odhoďte svetre a poseďte si v záhradkách kaviarní Costa Coffee. Celú ponuku nájdete na www.costa-coffee.sk .

(Zdroj: Betty Molnárová; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*