Zákazníci O2 surfujú v 4G už v 8 krajinách sveta bez poplatkov navyše

Bratislava, Admin – V tomto roku sprístupnilo surfovanie na najrýchlejšej sieti LTE v zahraničí O2 ako prvé. Po Českej republike a Rakúsku najnovšie pribudli aj Chorvátsko, Slovinsko, Rusko, Maďarsko, USA a Poľsko. Zákazníci O2 tak môžu využívať 4G sieť bez poplatkov navyše. Potrebujú k tomu iba zariadenie a SIM kartu, ktoré podporujú 4G.

„Všetci naši zákazníci môžu surfovať v najrýchlejšej LTE sieti už nielen v Česku a v Rakúsku, ale aj v ďalších 6 krajinách, pričom nemusia platiť nič navyše. Zaplatia bežnú cenu za dáta v roamingu a získajú najvyššiu rýchlosť na trhu. Aj týmto spôsobom teda našim zákazníkom uľahčíme surfovanie v Chorvátsku, Slovinsku, Maďarsku, Poľsku, Rusku, či USA,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Zákazníci O2 môžu surfovať v najrýchlejšej LTE sieti bez špeciálnych poplatkov navyše už v ďalších šiestich krajinách.Môžu surfovať v Chorvátsku v sieti operátora Vipnet, v Slovinsku v sieti operátora Si.Mobil, v Maďarsku v sieti operátora Telenor, v USA v sieti operátora AT&T, v Rusku v sieti operátora VimpelCom a v Poľsku v sieti operátora Orange. Prehľad krajín a partnerských operátorov s LTE pokrytím môžete nájsť aj na http://www.o2.sk/volania/roaming/fakturovane-sluzby.

EU Internet
V Európskych krajinách pri využívaní LTE internetu, môžu zákazníci zvážiť aj cenovo najvýhodnejšiu službu EU Internet. Prostredníctvom nej surfujete s O2 v celej EÚ za 2 € na deň a môžete využiť až 25 MB dát, pričom platíte iba v tie dni, kedy službu využívate. Službu si môžete aktivovať cez Moje O2 alebo prostredníctvom bezplatnej SMS v tvare EUNET A na číslo 99222. Pre tých, ktorí surfujú veľa je výhodné nastaviť si automatickú obnovu EU Internetu, stačí poslať SMS v tvare OBNOVAEUNET A na 99222. Netreba však zabudnúť aj na aktiváciu Datalimitu, aby mal zákazník svoje výdavky neustále pod kontrolou.

(Zdroj: Martina Jamrichová, O2 Slovakia, Ján Kalafut, PR Clinic, Foto: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*