Využite svoju web stránku naplno

Bratislava, Admin – Rozmýšľali ste niekedy, že skúsite reklamnú kampaň? Zviditeľnenie v rádiu, v printe, na bilboardoch či v televíznej reklame? Vysoké náklady a efekt pomerne nízky. Skúste tieto peniaze investovať inde. Niekde, kde nebudete obmedzovaný časom, rozsahom, formou či rozpočtom. Investujte do tvorby web stránok a naplno využite potenciál, ktorý ponúkajú.

Dajte si záležať na vzhľade
Webdizajn je dôležitá súčasť webu. Keď sa návštevníkovi načíta vaša stránka, môže na nej ostať alebo ju rovno zatvorí. Záleží to od vášho dizajnu. Keď napríklad hľadáte pekné bytové doplnky, nebudete ich pozerať u niekoho, koho stránka vyzerá ako z roku 2001. Nepodceňujte tento faktor. Nikdy. A preto nechajte vytvorenie web stránky odborníkom. Nesnažte sa im do toho starať, povedzte si maximálne, aké farby by mali byť dominantné a zvyšok nechajte na ľudí, ktorí vedia čo a ako.

Vytvorte kvalitný obsah
Ako sa hovorí – obsah je kráľ. A hovorí sa to preto, lebo to tak naozaj je. Dôležitý je relevantný a zaujímavý obsah. Informácie, ktoré majú pre návštevníkov vášho webu pridanú hodnotu. Niečo, čo nikde inde nenájdu – iba na vašej stránke. A samozrejme, vy im to dáte zadarmo. Prečo? Pretože pravidlo reciprocity.
Pravidlo reciprocity hovorí o tom, že keď človeku dáte niečo zadarmo a nič od neho za to nechcete, bude sa vám to snažiť splatiť čo najrýchlejšie. A keď dostane užitočnú radu zadarmo v oblasti, v ktorej podnikáte, je takmer isté, že využije vaše služby alebo si kúpi váš produkt.

Ako vyzerá kvalitný obsah
Ponúknite čas svojho know-how. Niečo, v čom ste odborník a ostatní nie. Niečo, čo zaujíma vašich návštevníkov. Vyrábate nábytok? Natočte krátke video, ako si jednoducho urobiť paletové sedenie na terasu alebo jednoduchú záhradnú stoličku z dreva. Predávate ázijské potraviny? Pripravte videokuchárku, kde ich naučíte recepty, o ktorých nemajú ani tušenie.
Ukážte, že ste dobrý v tom, čo robíte. Od koho si radšej kúpite výrobok? Od niekoho, komu dôverujete a viete, že sa v tom vyzná alebo od niekoho, o kom neviete nič. Tak vidíte. Využite služby Atomer.sk a potom vytvorte kvalitný obsah. Zákazníci pôjdu po takomto obsahu ako pes po údenom.

(Zdroj: Tomáš Turek, Foto: Shutterstock– Seocentrum, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*