Umývateľná klávesnica od Logitech

Admin, 27.08.2012 - Spoločnosť Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) predstavila novinku vo svojom rade klávesníc pre PC: umývateľnú klávesnicu Logitech® Washable Keyboard K310. Môžete len zľahka zotrieť prach, alebo jej dopriať dôkladné

opláchnutie v kuchynskom dreze – táto klávesnica sa jednoducho čistí a vysychá. Súčasne je navrhnutá pre pohodlné písanie vďaka obvyklému rozloženiu kláves a štíhlemu tenkému profilu.
Umývateľnú klávesnicu Logitech Washable Keyboard K310 je možné umyť ručne kedykoľvek chcete a môžete ju ponoriť vody (s výnimkou USB káblu) do hĺbky až 30 cm. Praktické výtokové otvory v zadnej časti klávesnice umožňujú ľahké vysychanie, zatiaľ čo popisy kláves sú robené laserom a majú UV poťah, takže je istejšie, že písmenká umývaním nevyblednú. Klávesy navyše vydržia až päť miliónov úderov, čo znamená, že táto klávesnica znesie ako umývanie, tak aj úporné písanie.
„Všetci sme zažili onen okamih zdesenia, nasledovaný panikou, keď sa nám na klávesnicu vyleje šálka kávy alebo minerálka,“ povedala Sophie Le Guen, hlavná riaditeľka divízie myší a klávesníc v spoločnosti Logitech. „A pretože život je taký a jeho žartíky sa budú diať bez ohľadu na to, ako ste opatrní, spoločnosť Logitech vytvorila umývateľnú klávesnicu Logitech Washable Keyboard K310, ktorá bude vyzerať aj fungovať ako nová aj po dlhej dobe.“
Odolná a pritom pohodlná – moderný dizajn tejto novej klávesnice s tlačidlami plnej veľkosti bude ladiť ako s vaším počítačom, tak pracovným priestorom. Je vybavená funkčnými klávesmi a numerickým blokom a je kompatibilná s operačnými systémami Windows® XP, Windows Vista® a Windows® 7. Vďaka dvanástim „hot“ klávesom pre okamžitý prístup k Internetu, e-mailom, prehrávaču, hlasitosti a ďalším funkciám máte možnosť jednoducho rýchlo otvárať aplikácie, ktoré najčastejšie používate, stlačením jediného tlačidla. A aby bol život ešte ľahší, táto klávesnica nepotrebuje pre nastavenie žiadny softvér – stačí ju vybaliť zo škatule, pripojiť a začať písať.

(jr)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*