Tipy na vianočné darčeky pre každého

Bratislava, Admin – Vianoce sa nezadržateľne blížia. Ani sa nenazdáme a bude tu štedrovečerná večera a s ňou aj obdarúvanie najbližších pod rozsvieteným vianočným stromčekom. Ak ešte nemáte vybratý žiadny darček, nechajte sa inšpirovať niektorým z našich vianočných tipov, ktoré predviedol Juraj Redeky, riaditeľ agentúry TAKTIQ COMMUNICATIONS novinárom na tlačovej konferencii v bratislavskom hoteli ASTON.

redeky-logitech-1

Darček pre deti (teenagera)

Menšie deti budú Ježiškovi vďačné za akúkoľvek hračku, lenže tie väčšie majú iné priority. Tínedžeri sa už predsa „nehrávajú“. Vlastne hrávajú, no nie s detskými hračkami, ale s počítačmi. Počítačové hranie je dnes vnímané ako elektronický šport, pretože pomáha zlepšovať reflexy, jemnú motoriku a strategické myslenie. Hranie počítačových hier na vrcholovej úrovni si, podobne ako u športu, vyžaduje tie správne nástroje. Kvalitné herné periférie vám totiž môžu v hre doslova „zachrániť život“. Dávajú vám tiež istú výhodu proti súperom.

logitech1

Nová séria Logitech G ťaží z vedeckého prístupu a patrí k tomu najlepšiemu na trhu. Produkty sú vyvíjané a aj testované tými najlepšími hráčmi eSports, takže aj základné modely značne vynikajú nad bežnou konkurenciou v kvalite, výkone a aj životnosti. Používajú sa tiež na hráčskych turnajoch, kde živé prenosy sledujú státisíce divákov na celom svete.

Logitech G29 Driving Force / G920 Driving Force: Od chvíle, kedy boli predstavené herné konzoly PlayStation 4 a XBOX One pre ne chceli fanúšikovia kvalitný volant a práve taký teraz môžete nájsť v portfóliu Logitech. Oba boli vyrobené na precíznu jazdu, majú dlhú spoľahlivosť. a je pre ne charakteristická mohutná spätná väzba s dvoma motormi, prevodovka so skrutkovitým mechanizmom potlačujúcim vôľu radenia, ručne obšívaný a kožou obalený poťah volantu a pedále plynu, brzdy a spojky vyrobené z nerezovej ocele. Volant je navyše kompatibilný s doplnkom Driving Force Shifter, čo je šesťstupňová manuálna radiaca páka so spiatočkou po zatlačení, ktorú je možné kúpiť samostatne. No povedzte sami, nesníva práve o takomto doplnku pre svoj počítač, alebo konzolu každý pretekár?
Odporúčaná maloobchodná cena: 409 €redeky-logitech-2

Darček pre celú rodinu

Sú isté „gadgety“, ktoré môže využívať naraz celá rodina a je preto pekným zvykom kupovať si aj tzv. „společné rodinné“ darčeky. Našim tipom na spoločné vianočné darčeky preto sú napríklad:

logitech2   redeky-logitech-3

Rodina bezdrôtových reproduktorov Ultimate Ears: Hudbu do každého počasia vám prinášajú reproduktory značky Ultimate Ears. Tieto bluetooth repráčiky nie veľké, no napriek tomu v sebe ukrývajú prekvapivo bohatý zvuk. A nielen to! Sú postavené tak, aby zniesli aj to najhoršie zaobchádzanie. Môžete ich hodiť do vody, môžu vám spadnúť na zem, alebo ich môžete postaviť do mokrého snehu a vždy vám prinesú ten najlepší zvuk. V aktuálnej ponuke sú tri základné modely, každý v niekoľkých farebných prevedeniach: UE ROLL, UE BOOM a UE MEGABOOM. Pri úplnom nabití dokážu hrať aj celý deň a keď sa stretnú dva, dajú sa spárovať až na vzdialenosť desiatok metrov. Môžete si tak urobiť kedykoľvek a kdekoľvek vlastnú párty s rodinou, či priateľmi.

Odporúčaná maloobchodná cena: 99 € (UE ROLL), 199 € (UE BOOM) a 299 € (UE MEGABOOM)

Darček pre muža

Moderní muži majú veľmi radi rôzne technické „vychytávky“ a preto pri hľadaní toho správneho vianočného darčeku určite nič nepokazíte niektorým z nasledujúcich „gadgetov“:

Logitech MX Master Wireless Mouse: logitech3Ručne tvarovaná myš MX Master je najvyspelejšou bezdrôtovou myšou. Je vybavená unikátnym rolovacím kolieskom, ktoré sa vie prispôsobiť rýchlosti, akou chcete prechádzať obsahom – dokáže automaticky prejsť z krokovania až na hyper rýchle rolovanie. Myš má aj unikátne druhé koliesko pre rolovanie pomocou palca, ktoré umožňuje posúvať obraz zo strany na stranu alebo plniť iné funkcie na základe nastavení používateľom. Môžete ju spárovať buď pomocou rozhrania Bluetooth Smart, alebo prostredníctvom prijímača Logitech Unifying s až tromi zariadeniami a následne medzi nimi prepínať stlačením jediného tlačidla. Tvar a prevedenie MX Master zaisťujú najvyšší komfort a presnosť ovládania. Vďaka senzoru Darkfield Laser Sensor bez problémov sníma pohyb na akomkoľvek povrchu, vrátane priehľadného skla.
Odporúčaná maloobchodná cena: 99,99 €

redeky-logitech-4

Darček pre ženu

Aj modernú ženu poteší ako darček nejaký technický „gadget“, avšak ženy pri technike očakávajú o niečo viac. Technika v rukách ženy sa totiž stáva štýlovým módnym doplnkom a ten teda nesmi byť nudný…

Logitech Keys-To-Go: Ľudia svoj tablet alebo smartfón používajú úplne všade, no dotyková obrazovka rozhodne nie je vodná voľba pre pohodlné písanie. Samostatná ultra prenosná klávesnica Logitech Keys-To-Go je štíhla, ľahká a odolná, takže je dokonalým partnerom pre písanie na cestách. Je iba 6 mm hrubá a váži 180 gramov, takže sa vám ľahko vojde do kabelky, kufríka alebo vrecka saka bez toho, aby zaberala cenné miesto.

Klávesy sú potiahnulogitech4té tkaninou FabricSkin, ktorá odpudzuje vodu a pomáha klávesnicu chrániť pred obliatím a nečistotami. Tekutinu ľahko zotrite a pri plnom nabití vydrží batéria až tri mesiace prevádzky. Klávesnica existuje vo verziách pre Apple alebo Android/Windows. K dispozícii je v niekoľkých farebných prevedeniach.
Odporúčaná maloobchodná cena: 69,99 €

(Zdroj: TAKTIQ COMMUNICATIONS, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*