SWAN testuje technologické znalosti regiónov

Admin, 25. 08. 2013 -  Znalosti v oblasti multimédií, telekomunikácií a IT sa stali hlavnými zbraňami v súťaži Súboj regiónov, ktorú organizuje telekomunikačný operátor SWAN. Účasť v Súboji naozaj stojí za to. Pre jedného obyvateľa víťazného regiónu je pripravený iPad mini. Súboj regiónov je určený pre všetky kraje Slovenska.


Ich obyvatelia pre nich v súťaži získavajú body za správne odpovede na testové otázky. Ak máte chuť zabojovať za rodný kraj a vyhrať tablet od Applu, stačí sa do Súboja zapojiť na Facebooku.

SWAN_MULTIMEDIA_logo

Ako na to

Na stránke SWAN MULTIMEDIA na Facebooku si v súťažnej aplikácii vyberiete región, za ktorý chcete zabojovať. Potom priamo v aplikácii zodpovedáte desať testových otázok. Získané body za správne odpovede sa pripočítajú k celkovému skóre regiónu, za ktorý súťažíte.
Zapojiť sa môžete hneď niekoľkokrát. Až do 21. septembra je každý týždeň vyhlásené nové kolo súťaže s novými otázkami. Body, ktoré jednotlivé regióny v súťažných týždňoch získajú, sa na konci sčítajú a celý Súboj tak vyhrá kraj s najvyšším bodovým súčtom.
Súťažné otázky preveria vaše znalosti a prehľad v moderných technológiách. Nie sú jednoduché, no netreba sa obávať. Pri ich riešení máte poruke celý internet. A využiť ho vo vlastný prospech je takisto ukážkou toho, že sa v dnešnej dobe nestratíte.
Na konci súťaže získa jeden šťastlivec z víťazného kraja nový iPad mini. Ak ho teda chcete vyhrať, musíte sa spojiť so známymi a priateľmi z vášho regiónu. Pozvite ich do Súboja regiónov a na jeho konci sa možno práve jeden z vás stane majiteľom nového tabletu. Na konci každého týždňového kola naviac žrebujeme dvoch výhercov USB kľúčov.

swan_orez

Za technologické znalosti vás odmení SWAN

Celý Súboj regiónov a výhry v ňom prináša telekomunikačný operátor SWAN. Služby SWAN MULTIMEDIA určené pre domácnosti zahŕňajú neobmedzené pripojenie na internet, digitálnu televíziu s pokročilými funkciami a výhodné telefonovanie či spojenie týchto služieb v balíkoch Trio a Duo.
Špecifiká jednotlivých regiónov sú pre SWAN pri poskytovaní služieb veľmi dôležité. V mestách po celom Slovensku sú jednotlivé služby prispôsobené na mieru oblasti, v ktorej sa nachádzajú. Len tak sa v nich môže vždy spojiť kvalita a výhodná cena. Dostupnosť jednotlivých služieb a zoznam spomínaných miest nájdete na webových stránkach SWANu.

(zh)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*